حدود ۱۵ کشته در ۲ حادثه سقوط بهمن در شرق ترکیه

جهان
حدود ۱۵ کشته در ۲ حادثه سقوط بهمن در شرق ترکیه

تکرار حادثه سقوط بهمن در شرق ترکیه در حالی که یک تیم امداد ۳۰۰ نفری در تلاش برای نجاتِ گرفتارشدگان در بهمن قبلی بودند، جان دست‌کم هشت تن دیگر را گرفت.

به گزارش ایسنا، این تیم امداد و نجات در حال اجرای عملیات جست‌وجو و نجاتِ گرفتارشدگان در بهمن قبلی بودند که روز گذشته (سه‌شنبه) به وقوع پیوست و یک دستگاه خودروی برف‌روب و یک دستگاه مینی‌بوس را در بزرگراهی در نزدیکی شهر “باغچه‌شهر” زیر برف دفن کرد. در نتیجه وقوع نخستین حادثه ریزش بهمن پنج نفر کشته و دو نفر دیگر نیز مفقود شدند.

رسانه‌های محلی ترکیه به نقل از یک بیمارستان محلی اعلام کردند که دست‌کم هشت نفر جان خود را در حادثه ریزش بهمنی که در منطقه “باغچه سرای” در استان شرقی “وان” رخ داده، از دست داده‌اند.

این بهمن روی گروهی از امدادگران آوار شده که در حال انجام عملیات جست‌وجو و نجات دو نفر مفقودی بودند که در زیر آوار بهمن قبلی دفن شده بودند.

بنا بر گزارش اسپوتنیک، به گفته شهردار “باغچه سرای” دست‌کم ۲۰ نفر از امدادگران در زیر برف گرفتار شده‌اند. این در حالی است که وزارت کشور ترکیه اعلام کرده تاکنون ۳۰ نفر از زیر این بهمن نجات داده‌ شده‌اند.

بازدید اپلیکیشن 10 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کاندیداهای آمریکایی ‌لباس چه برندی را می‌پوشند؟ کاندیداهای آمریکایی ‌لباس چه برندی را می‌پوشند؟
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، رامتین لطیفی | رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری آمریکا یک رقابت تمام عیار در تمامی جبهه‌هاست. آمریکایی‌ها که شهره به برگزاری مراسم‌ها و گردهمایی‌های پر زرق و برق هستند، عادت دارند رقابت‌های ریاست‌جمهوری را هم در آن قالب ببینند و از این رو معیارهایی مانند اینکه در کنوانسیون ملی…...
چرخش کشورهای کوچک عربی به سمت اسرائیل چرخش کشورهای کوچک عربی به سمت اسرائیل
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | یک: کشورهای کوچک عربی به سمت برقراری روابط سیاسی با رژیم صهیونیستی چرخیده‌اند. بعد از امارات حالا همانطور که انتظارش می‌رفت، بحرین خود را آماده برقراری روابط با تل‌آویو می‌کند. عادی‌سازی مناسبات اسرائیل و امارات متحده عربی، اولین مورد از برقراری مناسبات دیپلماتیک بین یک کشور…...
در دیدار مکرون و الکاظمی چه گذشت؟ در دیدار مکرون و الکاظمی چه گذشت؟
جهان
ایرنا نوشت: رییس جمهوری فرانسه و نخست وزیر عراق امروز چهارشنبه در باره راه های توسعه روابط پاریس و بغداد بحث و گفت وگو کردند. دفتر نخست وزیری عراق با انتشار بیانیه ای کوتاه اعلام کرد که «امانوئل مکرون» و «مصطفی الکاظمی» توسعه روابط دو جانبه را بحث و گفت…...

پاسخ دهید