جدیدترین اخبار درباره جنگ در منطقه قره‌باغ

جهان
جدیدترین اخبار درباره جنگ در منطقه قره‌باغ

آتش جنگ در قره‌باغ ظاهرا هنوز شعله‌ور است.

ارمنی‌ها می‌گویند یک فروند جنگند ه «سوخو-۲۵» جمهوری آذربایجان را توسط پدافند هوایی ساقط کرده‌اند و از سوی دیگر اخباری درباره حمله ارتش آذربایجان به تجهیزات نظامی مستقر در خاک ارمنستان منتشر شده است.

وزارت دفاع ارمنستان در پیامی که در صفحه توییتر خود منتشر کرد، مدعی شد که پدافند هوایی منطقه مورد مناقشه «قره باغ کوهستانی» یک فروند جنگنده «سوخو-۲۵» جمهوری آذربایجان را ساقط کرده است.

بنا بر گزارش خبرگزاری روسی «اسپوتنیک»، وزارت دفاع ارمنستان در حالی از ساقط شدن یک فروند جنگنده جمهوری آذربایجان خبر داده است که پیش از این باکو مدعی شده بود که نیمه شب گذشته، حمله نیروهای مسلح ارمنستان به مواضع ارتش باکو در برخی مناطق خط مقدم را دفع کرده است.

دولت ارمنستان روز چهارشنبه مدعی شد که ارتش جمهوری آذربایجان به مقری که تجهیزات نظامی این کشور در آن مستقر بوده در خاک ارمنستان حمله کرده است.

علیرغم برقراری آتش بس از روز دهم اکتبر دو طرف به حملات خود ادامه داده و یکدیگر را به حمله به غیرنظامیان در دو سوی جبهه جنگ متهم کرده‌اند.

رئیس جمهوری آذربایجان هم با بیان اینکه ارمنستان با آتش بس به دنبال خرید وقت است اعلام کرد که عملیات نظامی برای آزادسازی قره باغ کوهستانی ادامه خواهد یافت.

بازدید اپلیکیشن 30 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

خبر درخواست اعدام روحانی، جهانی شد! خبر درخواست اعدام روحانی، جهانی شد!
جهان
برترین‌ها: نشریه بیلد آلمان به موضوع تهدید روحانی از سوی ذوالنور، نماینده قم در مجلس پرداخت و نوشت: نماینده مجلس خواستار اعدام رییس جمهور روحانی شد!...
شرط رئیس جمهور آذربایجان برای پایان درگیری‌ها شرط رئیس جمهور آذربایجان برای پایان درگیری‌ها
جهان
ایسنا نوشت: رئیس‌جمهوری آذربایجان اظهار کرد: تنها شرط آذربایجان عقب‌نشینی ارمنستان است و در صورت عقب‌نشینی درگیری‌ها متوقف ‌خواهند شد. به گزارش خبرگزاری آناتولی، الهام علی‌اف، رئیس‌جمهوری تصریح کرد: با عملیات موفقیت‌آمیز، مناطق استراتژیک را از اشغال ارمنستان آزاد کردیم. دیگر هیچ‌کس نمی‌تواند ما را از این سرزمین خارج کند....
چه کسی جای گینزبرگ را می‌گیرد؟ چه کسی جای گینزبرگ را می‌گیرد؟
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | با درگذشت قاضی مشهور زن آمریکایی در روز جمعه، درگیری بین دموکرات‌ها و جمهوریخواهان برای تعیین قاضی جایگزین بالا گرفته است. ترامپ می‌خواهد هرچه زودتر کار را تمام کرده و یک چهره راستگرا را به دیوان عالی ایالات متحده بفرستد. اما دموکرات‌ها می‌گویند همانطور که در…...

پاسخ دهید