کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۱۲۶۰
تاریخ خبر:

خودکشی یا قتل همسر در کیانشهر؟

روزنامه هفت صبح| با وقوع مرگ مشکوک یک زن جوان با شلیک گلوله در محله کیانشهر تهران، یک سناریوی پیچیده مقابل تیم جنایی قرار گرفت.عقربه‌ها ساعت 22 سه‌شنبه دهم مرداد ماه را نشان می‌داد که مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از خودکشی همسرش با سلاح گرم داخل خانه‌اش خبر داد. با اعلام این خبر به اپراتور پلیس، قاضی وحید ناصری، بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه واقع در محله کیانشهر شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

کشف جسد زن 23ساله
تیم جنایی به محض ورود به خانه موردنظر با جسد زن حدوداً 23 ساله‌ای مواجه شدند که با شلیک گلوله از ناحیه قفسه سینه فوت کرده بود. بررسی‌های ابتدایی نیز نشان می‌داد ابتدا مادر و همسر متوفی جسد را داخل خانه کشف و سپس موضوع را به پلیس گزارش کردند.تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، به دلیل اینکه مردم از صدای مهیب شلیک خبردار نشوند، لحظه تیراندازی با کلت کمری از یک بالشتک استفاده شده است و احتمال صحنه‌سازی این خودکشی وجود دارد.

اظهارات ضد و نقیض مرد جوان
بدین ترتیب همسر متوفی، هدف تحقیقات قرار گرفت و در اظهارات ضد و نقیضی گفت: ساعت 18 با خودروی خود از خانه بیرون رفتم و ساعت 20 بازگشتم. در ادامه برای انجام کار شخصی بدون خودرو از خانه خارج شدم اما هنگامی که مجدداً برگشتم، همسرم در خانه را باز نکرد به همین خاطر نگران شدم و با مادرزنم تماس گرفتم.

وی ادامه داد: پس از اینکه مادرزنم به اینجا آمد با پلیس تماس گرفتیم تا از آنها کمک بگیریم. وقتی ماموران کلانتری و آتش‌نشانان در خانه را باز کردند جسد همسرم را مشاهده کردیم که با کلت کمری به خودش شلیک کرده بود!بررسی‌های تخصصی نیز مشخص کرد، متوفی که افسردگی داشته این اواخر با همسرش اختلاف شدیدی پیدا کرده بوده و آنها در شرف طلاق گرفتن از یکدیگر بودند همچنین زن جوان در گذشته به دلایل شخصی سابقه چندین خودکشی را داشته است.

کشف سرنخ در محل حادثه
البته در محل موردنظر سرنخ‌هایی توسط تیم بررسی صحنه جرم کشف شد که نشان‌دهنده آن بود که احتمال دارد زن جوان خودکشی نکرده و فرضیه وقوع جنایت پررنگ است که همین کافی بود تا همسر متوفی با دستور قضایی بازداشت شود. پس از پایان تحقیقات میدانی کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی درباره این حادثه مرگبار تحقیق کنند.

با دستور قاضی وحید ناصری، بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

کدخبر: ۵۳۱۲۶۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر