کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۶۴۳۷
تاریخ خبر:

تعویق رازآلود و غیرمنتظره اکران‌ فیلم مست عشق‌

تعویق رازآلود و غیرمنتظره اکران‌ فیلم مست عشق‌

«مست عشق» ‌قرار بود از فردا اکران خود را آغاز کند

ساعاتی پیش بدون ذکر دلیل خاصی خبر رسید که اکران مست عشق که قرار بود از فردا ۲۹ فروردین ماه به‌صورت همزمان در ایران و ترکیه آغاز شود، به تعویق افتاده است. این فیلم قرار بود از چهارشنبه هفته گذشته و در قالب اکران عیدفطر به روی پرده برود اما هماهنگی‌ها برای اکران همزمان، سبب تاخیر یک هفته‌ای اکران این فیلم شد.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که مست عشق، ماه‌هاست آماده شده و هیچ مشکل و عقب‌ماندگی فنی در مراحل پس‌تولید نداشته است.مست عشق به دلیل مشارکت با یک سرمایه‌گذار ترک برای تولید، بارها مشمول حاشیه‌هایی شد که روند تولید این اثر و البته اکران آن را متوقف کرده بود.

روابط عمومی فیلم سینمایی مست عشق  اعلام کرد ؛ 

به آگاهی علاقمندان فیلم سینمایی مست عشق می‌رساند به علت بروز برخی مشکلات فنی در فرآیند آماده‌سازی فیلم سینمایی مست عشق و ضرورت حفظ کیفیت مورد نظر سازندگان، اکران فیلم با هماهنگی مدیر محترم اداره نظارت سازمان سینمایی و دبیر محترم شورای صنفی اکران، با یک هفته تأخیر از تاریخ پنجم اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

امیدواریم آنچه به شما ملت عشق تقدیم می‌گردد، درخور نگاهتان باشد.  شایسته ذکر است خرید بلیط از روز یک‌شنبه دوم اردیبهشت امکانپذیر خواهد بود.

 

مست عشق فیلمی به کارگردانی حسن فتحی، نویسندگی فرهاد توحیدی و تهیه‌کنندگی مهران برومند است که شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، حسام منظور، هانده ارچل، ابراهیم چلیک‌کول، سلما ارگچ، بنسو سورال، بوراک توزکوپاران و بوران کوزوم در آن ایفای نقش کرده‌اند.

داستان این فیلم، همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می‌افتد. در این فیلم شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی، پارسا پیروزفر در نقش مولانا و هانده ارچل در نقش کیمیاخاتون حضور داشته‌اند.

 

منبع: ایرنا
کدخبر: ۵۵۶۴۳۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر