کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۱۲۴۲
تاریخ خبر:

حواشی مصاحبه دختر قالیباف؛ از واکنش مهاجری تا کنایه آشنا

حواشی مصاحبه دختر قالیباف؛ از واکنش مهاجری تا کنایه آشنا

گفت‌گو با دختر «محمدباقر قالیباف» درباره ماجرای سیسمونی گیت در فضای مجازی خبرساز شده است

ویدئویی از گفت‌گو با دختر «محمدباقر قالیباف» درباره ماجرای سیسمونی گیت در فضای مجازی خبرساز شده است. «مریم قالیباف» دختر «محمدباقر قالیباف» بالاخره درباره ماجرای سیسمونی توضیح داد و در واکنش به اخبار منتشرشده و حواشی ایجادشده درباره سفر او به ترکیه، گفت: «بنده به ترکیه سفر کرده بودم، اما برای خرید سیسمونی نبود.»

 

در همین رابطه محمدمهاجری فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به این ویدئو نوشت: دختر آقای قالیباف در گفت وگویی ویدئویی، حرفهایی در باره عروسی اش، سفر به ترکیه و سیسمونی گفته است: در اوج اتفاقاتی که به سیسمونی گیت مشهور شد، کلمه ای در این باره ننوشتم چون ورود به حریم شخصی افراد را نامردی می دانم. بخاطر سکوت در این زمینه ، متهم هم شدم اما به عنوان یک پدر، حال آقای قالیباف را درک می کردم و چون می دانستم بسیاری از دوستان قدیمش او را سرزنش کردند، دوستان رسانه ای را از ورود به این موضوع پرهیز می دادم. اینک اما مصاحبه دختر آقای قالیباف را کاری بی منطق می دانم. هیچ دلیلی ندارد دختر جوان او جلوی دوربین ظاهر شود و در آستانه انتخابات بخواهد جور پدر را بکشد . این کار "خانواده آزاری" است.

 

به عنوان یک متخصص رسانه و آشنا به مدیریت افکارعمومی و بدون داوری در باره صحت و سقم مصاحبه دختر آقای قالیباف اطمینان می دهم چنین کارهایی کاملا نتیجه عکس می دهد. متاسفانه آقای قالیباف هرگز مشاوران سیاسی و رسانه ای خوبی نداشته و به همین دلیل هم در موارد مشابه همواره بازی را باخته است. اگر مشاوری فهیم در تیم او وجود داشت حتما به او می گفت مصاحبه دخترش با تم مظلوم نمایی ) ، جز آنکه شایعات و اخبار گذشته را دوباره زنده کند , و همه آنها را باورپذیر و درست جلوه دهد نتیجه دیگری ندارد.

 

کنایه حسام الدین آشنا به مصاحبه دختر قالیباف

در همین رابطه حسام‌الدین آشنا، مشاور حسن روحانی در دولت دوازدهم، نیز به حواشی حضور دختر محمد باقر قالیباف در یک برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد. آشنا نوشت: گاه سخنانِ به‌جایِ فرزندی، پدر را از فرش به عرش می‌برد. گاهی هم سخنان نابه‌جایِ فرزندی، پدر را از عرش به قالی می‌کشاند.

 

ضمن این که وحید اشتری فعال سیاسی، با انتشار سندی، ادعای دختر قالیباف را زیر سوال برده و مدعی شده که او در سفر ترکیه بیش از 294 کیلو بار داشته است!

 

منبع: فرارو
کدخبر: ۵۶۱۲۴۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر