کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۸۴۰
تاریخ خبر:

اظهارات مسعود پزشکیان درباره بی‌حجابی دختران

اظهارات مسعود پزشکیان درباره بی‌حجابی دختران

سرمایه اجتماعی به شدت ضعیف شده است، چرا ضعیف شده است؟

پزشکیان گفت: دختری که روسری ندارد تا زمانی که کاری با او نداشته باشیم کاری با ما ندارد. اما زمانی که با او مقابله می‌کنیم متلک پراکنده، حرف زده و تضاد اجتماعی ایجاد می شود.

‌ مسعود پزشکیان، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، در بخشی از اظهارات خود در برنامه تلویزیونی با مردم گفت: برای آنکه بتوانیم حق و عدالت را در جامعه داشته باشیم، هر روز و هر لحظه باید در فکر این باشیم که خودمان را، رفتارمان را، افکار و علم‌مان را تغییر داده و به سمت حق ببریم. این چیزی است که بدون اصلاحات و تغییر امکان پذیر نیست.

وی ادامه داد: همین روندی که دختران و پسران نسبت به ما و جامعه مشکل پیدا کردند، سرمایه اجتماعی به شدت ضعیف شده است، چرا ضعیف شده است؟ معلمش، مسجدش، مهدکودکش، اداره‌اش ما بودیم و به آنان درس می‌دهیم، آمریکایی ها را که بیرون کردیم، جلوی رقص و آواز را هم که بستیم، چه کاری کردیم که جوانان اینطور شدند؟

پزشکیان افزود: حضرت علی می‌گوید اگر می‌خواهی با علم و بصیرت عمل کنی اول ارزیابی کن، این مداخله‌ای که می‌کنی، ببین آیا اصلاح می‌شود یا خیر. دختری که روسری ندارد تا زمانی که کاری با او نداشته باشیم کاری با ما ندارد. اما زمانی که با او مقابله می‌کنیم متلک پراکنده، حرف زده و تضاد اجتماعی ایجاد می شود.

 

منبع: خبرآنلاین
کدخبر: ۵۶۰۸۴۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر