کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۴۸۷۹۸
تاریخ خبر:

رهبر انقلاب از دو زن ورزشکار تشکر کردند

رهبر انقلاب از دو زن ورزشکار تشکر کردند

رهبر انقلاب در دیدار امروز از دو ملی پوش زن ایران در بازی‌های هانگژو تشکر کردند.

به گزارش خبراملاین، رهبر انقلاب در دیدار امروز با مدال آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو و جمعی از ورزشکاران، قهرمانان، پیشکسوتان و فعالان عرصه‌های ورزشی فرمودند : «از بانویی که با کودک خود روی سکو رفت، تشکر می‌کنم.»

این زن، ساره جوانمردی بانوی شیرازی ملی‌پوش پاراتیراندازی ایران بود که در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو موفق به کسب مدال نقره شد و به همراه فرزند سه ماهه‌اش روی سکو رفت .

رهبر انقلاب از این دو زن ورزشکار تشکر کردند +عکس

همچنین حضرت آیت الله خامنه ای با تشکر از الناز دارابیان بانوی پرتابگر دیسک ایران در ماده اف ۵۱ و ۵۲ که مدال طلای خود را به تمام شهدای کوکان غزه تقدیم کرده بودند، فرمودند: «تشکر میکنم از آن تیم ملی‌ای که به نشانه‌ی دفاع از مظلوم با چفیه وارد زمین شد، تشکر میکنم از ورزشکارهایی که هر کدامی به نحوی در حمایت از فلسطین موضع گرفتند. مدالشان را به کودکان غزه دادند، مدالشان را به شهدای بیمارستان که محل فاجعه‌آفرینی رژیم صهیونیستی بود اهدا کردند. تشکر میکنم از ورزشکارانی که از رویارویی با طرف صهیونیست خودداری کردند، امروز معلوم میشود که اینها چه کار درستی انجام دادند، حقانیت اینها امروز بیشتر از همیشه آشکار میشود. این کارها چهره‌ی برجسته و شاخص و دارای منطق و دارای اعتماد به نفس از ملت ایران را در مقابل چشمهای صدها میلیون مردم تماشاگر ورزش نشان میدهد. ملت ایران را معرفی میکند. این بخشی از قدرت ملی ایران است.»

رهبر انقلاب از این دو زن ورزشکار تشکر کردند +عکس

کدخبر: ۵۴۸۷۹۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر