کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۱۵۷۸
تاریخ خبر:

کشف جسد پیک موتوری کنار اتوبان؛ ماجرای دلارها چه بود؟

کشف جسد پیک موتوری کنار اتوبان؛ ماجرای دلارها چه بود؟

این شخص پیک موتوری و در کار حمل و نقل دلار بوده است

صبح امروز کشف جسد مرد میانسالی در اتوبان محلاتی از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد. با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محسن اختیاری بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد ۶۰ ساله‌ای را کنار موتورسیکلت خود مشاهده کردند که بر اثر اصابت جسم سخت به سرش به قتل رسیده بود.

 

در ابتدا وقوع حادثه تصادف مطرح شد اما با توجه به سالم بودن موتورسیکلت و اظهارات شهود مبنی بر درگیری مرد میانسال و ضرب و جرح وی با ضربه چوب، فرضیه وقوع جنایت برای تیم جنایی پررنگ شد. تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت که مقتول پیک‌ موتوری بوده و دلار حمل می‌کرده که همین ماجرا شک کارآگاهان را برانگیخت.

 

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اتوبان محلاتی، ابتدا هویت عامل جنایت را شناسایی و سپس نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

 

به دستور قاضی اختیاری از شعبه دوم دادسرای امور جرائم‌جنایی، جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ همچنان ادامه دارد.

 

منبع: تسنیم
کدخبر: ۵۶۱۵۷۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر