کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۱۵۰۳
تاریخ خبر:

اعلام آخرین وضعیت بستری شدگان بیمارستان قائم رشت

اعلام آخرین وضعیت بستری شدگان بیمارستان قائم رشت

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وضعیت حادثه دیدگان بیمارستان قائم خبر داد

محمدتقی آشوبی، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از وضعیت بیماران منتقل‌شده از بیمارستان قائم به بیمارستان‌های رشت و حومه خبر داد و با اشاره به جزئیات سانحه بیمارستان قائم (عج) رشت، اظهار کرد: ۱۲۷ بیمار در همان ساعات اولیه بدون فوت وقت با تیمی که در EOC و همچنین به‌صورت میدانی با حضور بنده و تیم عملیاتی ما اعم از اورژانس و هلال‌احمر رقم خورد، به بیمارستان‌های رشت و حومه منتقل شدند.

 

وی با اشاره به وضعیت بیماران منتقل‌شده از بیمارستان قائم به بیمارستان‌های رشت و حومه، افزود: در حال حاضر ۸۵ نفر با حال عمومی خوب مرخص شده و ۴۲ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

 

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، «هم‌اینک ۹ بیمار در بیمارستان حشمت، ۱۰ بیمار در رازی، ۸ بیمار در پارس، ۴ بیمار در پورسینا، ۳ بیمار در گلسار، ۲ بیمار در آریا، ۴ بیمار در ۱۷ شهریور، یک بیمار در رسول اکرم (ص) و یک بیمار هم در بیمارستان ولایت ما بستری هستند».

 

آشوبی با بیان اینکه «۹ مورد مادر باردار برای زایمان در بیمارستان قائم در همان شب حادثه بستری بودند»، افزود: همه مادران باردار با حال عمومی خوب مرخص شدند.

 

وی با بیان اینکه «در حال حاضر ۱۱ بیمار در ICU و CCU بستری هستند»، خاطرنشان کرد: متاسفانه چهار تن از بیماران حال وخیمی دارند.

 

منبع: شفاآنلاین
کدخبر: ۵۶۱۵۰۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر