کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۴۸۷
تاریخ خبر:

قتل هولناک ۲ مردجوان در گیم‌نت محله نازی‌آباد

قتل هولناک ۲ مردجوان در گیم‌نت محله نازی‌آباد

بهروز، نیما را به قتل رساند و بعد خودش به دست فرد دیگری کشته شد

به دنبال درگیری در گیم‌نت محله نازی‌آباد ۲ مرد جوان به قتل رسیدند و تحقیقات برای دستگیری یکی از عاملان جنایت آغاز شد.
روز جمعه هجدهم خرداد ماه، درگیری مرگباری در یکی از گیم‌‌نت‌های محله نازی‌آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

طولی نکشید که این حادثه در بی‌سیم کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پیچید و خیلی زود تیم بررسی صحنه جرم به همراه قاضی سالار صنعتگر از شعبه هشتم دادسرای امورجنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در گیم‌نت موردنظر با جسد 2 مرد جوان به نام بهروز و نیما مواجه شدند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بودند؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که یکی از عاملان جنایت قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشته است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، نیما و بهروز که از قبل با یکدیگر اختلاف داشتند در گیم‌نت موردنظر هم را مشاهده و نهایتاً درگیر شدند که نیما به قتل می‌رسد اما در این میان پسر جوانی به هواخواهی مقتول که از دوستانش بوده وارد نزاع شده و بهروز را با ضربه چاقو از پای در می‌آورد اما پس از ارتکاب جنایت فرار می‌کند.

 

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی ابتدا مخفیگاه مرد جنایتکار را شناسایی و سپس با دریافت مجوز‌های لازم قضایی نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.

 با دستور قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس ویژه قتل شعبه هشتم دادسرای امور جنایی، جسد 2 مرد جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی جهت دستگیری متهم فراری پرونده ادامه دارد.

 

منبع: تسنیم
کدخبر: ۵۶۰۴۸۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر