کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۴۶۰
تاریخ خبر:

‌دستگیری قاچاقچیان زانتیاسوار ‌‌حین انتقال تریاک به پایتخت

‌دستگیری قاچاقچیان زانتیاسوار ‌‌حین انتقال تریاک به پایتخت

در بازرسی از آنها ‌۳۴ کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف شد

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری ۲ قاچاقچی حرفه‌ای موادمخدر در حین انتقال تریاک به پایتخت خبر داد. سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در راستای کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به تهران با انجام اقدامات گشت‌زنی و پایش نامحسوس خودروهای عبوری در بزرگراه‌ها  به یک دستگاه خودروی زانتیای درحال عبور مشکوک شدند.

وی ادامه داد: با زیر نظر گرفتن خودروی مظنون در نهایت ماموران با هماهنگی مرجع قضائی ضمن رعایت کلیه موازین قانونی، دستور توقف آن را صادر کرده و در بازرسی از آن مقدار ۳۴ کیلوگرم ماده مخدر تریاک را که به شکل بسیار ماهرانه‌ای در چندین نقطه از خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان این که در این عملیات دو قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، گفـت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود مبنی بر تهیه مواد مخدر و انتقال به تهران برای توزیع و فروش اعتراف کردند. همچنین بررسی سوابق این افراد نشان داد که آنان جزو قاچاقچیان حرفه‌ای موادمخدر هستند که پیش از این نیز به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر شده بودند.

باباپور از تشکیل پرونده برای دو متهم دستگیر شده خبر داد و گفـت: این افراد پس از تشکیل پرونده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده همچنان در حال انجام است.

 

 

 

 

منبع: ایلنا
کدخبر: ۵۶۰۴۶۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر