کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۶۱۳
تاریخ خبر:

۹۸ بسته حشیش در معده یک مرد

۹۸ بسته حشیش در معده یک مرد

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم از بازداشت مردی که حدود ۹۸ بسته حشیش را بلعیده بود، خبر داد

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم: پس از انتقال متهم به بیمارستان و انجام اقدامات پزشکی، مقدار ۹۸ بسته حشیش به وزن تقریبی یک کیلو و ۱۵۴ گرم از معده او خارج شد.

سرهنگ تیمور کلانتری، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: چندی پیش مأموران کلانتری ۱۵ منجیل آباد با دریافت خبری مبنی بر فروش مواد مخدر توسط فردی در یکی از معابر اصلی، رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

او با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی مأموران پلیس افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و مواد فروش را که در محل ایستاده و در حال فروش مواد بود دستگیر و برای بررسی بیشتر به کلانتری انتقال دادند.

کلانتری با اشاره انجام بازجویی از متهم دستگیر شده در مقر انتظامی گفت: متهم در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به فروش مواد مخدر اعتراف کرد و گفت که مقداری حشیش را نیز در هنگام مشاهده مأموران بلعیده است. در همین راستا نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته متهم به بیمارستان منتقل شده و موادمخدر از معده وی خارج شد.

 

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رباط کریم ادامه داد: پس از انتقال متهم به بیمارستان و انجام اقدامات پزشکی، مقدار ۹۸ بسته حشیش به وزن تقریبی یک کیلو و ۱۵۴ گرم از معده وی خارج شد. در ادامه نیز برای متهم پرونده‌ای تشکیل شد و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی مأموران نیز در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.

 

منبع: مهر
کدخبر: ۵۵۹۶۱۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر