کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۵۸۲
تاریخ خبر:

تصاویر دلخراش از تصادف پژو و نیسان

تصاویر دلخراش از تصادف پژو و نیسان

تصادف شدید و مرگبار پژو و نیسان در مسیر سرابله- ایلام ۲ کشته بر جای گذاشت

در این حادثه راننده و سرنشین پژو در این حادثه جان خود را از دست دادند. پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام لغزندگی جاده و عدم کنترل خودرو را علت این حادثه ذکر کرد.

رئیس پلیس راه استان ایلام روز دوشنبه گفت: تصادف شدید نیسان و پژو در مسیر ایلام - سرابله در منطقه بانکول ۲ کشته برجای گذاشت.

سرهنگ ابوالفضل کهزادی گفت: در پی اعلام فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی وقوع یک فقره تصادف بین یک دستگاه وانت نیسان و یک‌ دستگاه سواری پژو ۴۰۵در محور ایلام به سرابله در منطقه بانکول بلافاصله کارشناسان پلیس راه و عوامل امدادی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

تصاویر دلخراش از تصادف پژو و نیسان

وی با بیان اینکه در این حادثه راننده و سرنشین خودروی پژو ۴۰۵، جان خود را از دست دادند، ابراز کرد: یکی از فوتی‌های این حادثه بعد از انتقال به بیمارستان با توجه به وضعیت وخیمی که داشته است، متاسفانه جان خود را از دست داد و راننده وانت نیسان نیز توسط عوامل اورژانس جهت درمان به بیمارستان اعزام شدند.

تصاویر دلخراش از تصادف پژو و نیسان

رئیس پلیس راه استان ایلام یادآور شد: علت این حادثه عدم کنترل وسیله نقلیه توسط راننده پژو با توجه به بارندگی در این مسیر و لغزندگی جاده بوده است.

سرهنگ کهزادی با تاکید بر توجه رانندگان به هشدارهای هواشناسی و پلیس، خاطرنشان کرد: رعایت احتیاط، اتخاذ سرعت مطمئنه در حرکت، رعایت فاصله طولی بیشتر با خودروی جلویی و خودداری از هر گونه عجله و شتاب در رانندگی با توجه به شرایط بارندگی و لغزندگی جاده‌ها، بایستی در دستور کار رانندگان قرار گیرد.

 

منبع: ایرنا
کدخبر: ۵۵۸۵۸۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر