کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۴۱۳
تاریخ خبر:

تعقیب قضایی ۶ نفر در رابطه با آتش‌سوزی کارخانه مدیران‌خودرو بم

تعقیب قضایی ۶ نفر در رابطه با آتش‌سوزی کارخانه مدیران‌خودرو بم

این آتش سوزی ۱۹ اردیبهشت رخ داد

رییس حوزه قضایی بخش بروات از تحت تعقیب قرار گرفتن ۶ نفر در رابطه با موضوع آتش سوزی در انبار ضایعات شرکت مدیران خودرو در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم خبر داد. معین افشاری روز شنبه در تشریح جزئیات این خبر گفت: پس از کسب گزارشی مبنی بر آتش سوزی در قسمتی از کارخانه مدیران خودرو، بلافاصله قاضی عظیمی، رییس شعبه دوم دادگاه عمومی بروات و معاون اینجانب در محل حادثه حاضر و تحقیقات اولیه آغاز شد.

 

این مقام قضایی با اشاره به اینکه این آتش سوزی هیچگونه آسیب انسانی در پی نداشته نداشته و صرفا خسارات وارده مالی بوده است، افزود: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شد و ۶ متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند.

 

افشاری با اشاره به اینکه علت وقوع حریق در انبار کارخانه مدیران خودرو در دست تحقیق و نیازمند کار کارشناسی و بررسی بیشتر است، خاطرنشان کرد: با ورود دستگاه قضایی و همت مسئولان ارگ و کارخانه مدیران خودرو و اقدام به موقع و همه جانبه از سوی ماموران آتش نشانی از شهرهای مجاور، آتش سریعا مهار و از سرایت به سایر قسمت های کارخانه جلوگیری شد.

 

رییس حوزه قضایی بخش بروات هشدار داد: در صورت محرز شدن قصور و کوتاهی در وقوع این حادثه، با مدیران و کارکنانی که مرتکب ترک فعل شده باشند برخورد قضایی خواهد شد.

 

۱۹ اردیبهشت سال جاری در ساعت ۷:۳۰ حریقی در پنج هزار متر مربع مساحت از انبار ضایعات کارخانه مدیران خودرو بم واقع در منطقه ارگ جدید رخ داد که پس از پنج ساعت مهار تلاش آتش نشانان مهار شد و با وجود حجم زیاد آتش در این کارخانه اما خسارت جانی نداشت. ۱۵ خودرو و ۱۵۰ آتش‌نشان با تجهیزات کامل به صورت مستقیم درگیر اطفای حریق بودند.

 

خودروسازی مدیران خودرو در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم در حال فعالیت است و بارها انبار ضایعات خودروسازی های منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم دچار حریق شده است.

منبع: ایرنا
کدخبر: ۵۵۸۴۱۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر