کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۰۹۶
تاریخ خبر:

جنایت هولناک جوان ۲۲ساله در خانه مجردی دایی‌اش

جنایت هولناک جوان 22ساله در خانه مجردی دایی‌اش

ماجرای جوانی که در مشهد با سر و وضعی خونی از یک منزل مسکونی بیرون آمد

صبح روز گذشته جوان 22 ساله‌ای در منطقه خواجه ربیع مشهد در حالی از یک منزل مسکونی بیرون آمد که سر و وضعی خون آلود داشت.

او در این هنگام به طرف چند نوجوان رفت که مشغول شست‌وشوی مینی‌بوس با شیلنگ آب بودند و از آن‌ها خواست اجازه بدهند تا دستان خون آلودش را بشوید.

روزنامه خراسان نوشت: در حالی که رهگذران و راننده مینی‌بوس حیرت زده به لکه‌های خون دستان او می‌نگریستند، زن دیگری نیز که صاحب منزل مسکونی دوطبقه بود با صحنه وحشتناکی روبه رو شد و مرد غریبه‌ای را دید که آغشته به خون کنار چارچوب در منزل طبقه اول افتاده است. طولی نکشید که این صحنه‌های عجیب به پلیس 110 و امدادگران گزارش شد.

لحظاتی بعد نیروهای انتظامی عازم خیابان شهید یوسف زاده 24 شدند و جوان22ساله را که با دستانی خون آلود در اطراف محل وقوع جنایت دیده شده بود بازداشت کردند.

در تحقیقات پلیس مشخص شد که مردی حدود 37 ساله که به «وحید» شهرت دارد هدف ضربات چاقو قرارگرفته و به قتل رسیده است و متهم 22 ساله در وقوع این جنایت هولناک نقش دارد. به همین دلیل وی با دستور مقام قضایی به محل وقوع قتل هدایت شد تا جزئیات و چگونگی این ماجرای تکان‌دهنده را بازگو کند.

او گفت: این طبقه از منزل مسکونی را دایی‌ام بعد از طلاق همسرش و به طور مجردی اجاره کرده است و زن میان سال دیگری هم در آن جا حضور داشت. من هم درحالی به خانه دایی‌ام آمدم که وحید (مقتول) را نمی‌شناختم و او با دایی‌ام معاشرت می‌کرد. امروز صبح «وحید» درحال مصرف تعدادی قرص بود که الکی به من گیر داد و درگیری بین ما شروع شد.

با توجه به تناقض گویی‌های متهم، وی با دستور «قاضی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی مشهد قرارگرفت تا انگیزه متهم از وقوع این جنایت مورد واکاوی‌های دقیق قرارگیرد چراکه متهم انگیزه خود از ارتکاب جنایت را به مسائل غیر اخلاقی در پاتوق اجاره‌ای ربط می‌داد. این درحالی بود که در بازرسی از محل، چندین قبضه چاقو و آلات و ادوات استعمال مواد مخدر نیز کشف شد.

 

کدخبر: ۵۵۸۰۹۶
تاریخ خبر:
ارسال نظر