کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۴۷۴
تاریخ خبر:

انفجار منزل مسکونی در شیراز با ۲ کشته و ۴ مصدوم

انفجار منزل مسکونی در شیراز با 2 کشته و 4 مصدوم

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز آخرین وضعیت مصدومان حادثه انفجار سیلندر گاز در منزل مسکونی در شیراز را تشریح کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان خبر انفجار سیلندر گاز در یک منزل مسکونی در شهر شیراز، دو فوتی و چهار مصدوم بر جای گذاشت، آخرین وضعیت مصدومان این حادثه را تشریح کرد. مهرداد شریفی امروز، ۱۶ فروردین که از دقایق ابتدایی وقوع این حادثه در فوریت‌های جراحی شهید رجایی از نزدیک روند ارایه خدمات درمانی به این مصدومان را بررسی می‌کند، در این باره گفت: این حادثه امروز پنج‌شنبه، ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ حوالی ساعت ۱۰:۳۰ صبح در شهر شیراز رخ داد. متاسفانه در این حادثه دو نفر جان خود را از دست دادند و چهار نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

 

به گفته شریفی، پس از وقوع این حادثه بلافاصله پنج دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام و مصدومان به بیمارستان حاج محمد اسماعیل امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی منتقل شدند. با حضور اساتید، متخصصان رشته های مختلف پزشکی و آمادگی سایر کادر درمان، ارائه خدمات درمانی به مصدومان به سرعت آغاز شده و در حال انجام است‌.

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیان کرد: متاسفانه ۲ تن از مصدومان به علت شدت حادثه و جراحت وارده در وضعیت بحرانی قرار داشته و در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه در حال دریافت خدمات درمانی هستند.

 

کدخبر: ۵۵۵۴۷۴
تاریخ خبر:
ارسال نظر