کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۳۶۴۲
تاریخ خبر:

رییس کانون مداحان شاهین شهر اصفهان به قتل رسید

رییس کانون مداحان شاهین شهر اصفهان به قتل رسید

طبق روایت منابع آگاه ظاهراً در این حادثه ۵ گلوله شلیک شده است که ۳ گلوله به مقتول اصابت نموده و سبب مرگ وی شده است.

رسول شهریاری، کارمند آرامستان بهشت معصومه و رئیس کانون مداحان شاهین شهر در خیابان پرستار شاهین شهر به ضرب گلوله افراد ناشناس با انگیزه نامعلوم به قتل رسید. دستگیری قاتل توسط عوامل اطلاعات در دست پیگیری است.

سایت محلی شاهین شهر هم به نقل از یک منبع آگاه نوشت: رسول شهریاری، مسئول بسیج هنرمندان شهرستان شاهین شهر و میمه و دبیر کارگروه تولید محتوا کنگره شهدا شهر، شب گذشته به ضرب سه گلوله در خودروی شخص خویش به قتل رسید. این منبع آگاه ادامه داد: پیکر جان باخته این شهروند شاهین شهری در حالی که احتمالاً شب پیش در اثر اصابت ۳ گلوله جان باخته بوده است، در خودروی شخصی وی صبح امروز در یکی از محلات شاهین شهر یافت شد.

طبق روایت منابع آگاه ظاهراً در این حادثه ۵ گلوله شلیک شده است که ۳ گلوله به مقتول اصابت نموده و سبب مرگ وی شده است. شهریاری همچنین مداح اهل بیت (ع) بوده و همچنین از حدود یک سال گذشته تاکنون مسئولیت خانه احسان شاهین شهر را برعهده داشته است. مجموعه خانه احسان یک نهاد اجتماعی است که تحت نظارت بنیاد فرمان اجرایی امام خمینی (ره) در راستای ارتقا موضوعات اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی و رفع مشکلات و معضلات این موضوعات در محلات محروم شاهین شهر فعالیت می‌کرده است.

منبع: مهر
کدخبر: ۵۵۳۶۴۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر