کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۴۷۵۸۵
تاریخ خبر:

جزئیات قتل ۳ نفر و نجات ۳ کودک از مرگ در اصفهان

جزئیات قتل ۳ نفر و نجات ۳ کودک از مرگ در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: فردی که نیمه شب گذشته اقدام به قتل سه نفر از بستگان خود کرده بود، پیش از اینکه موفق به قتل سه کودک این خانواده شود، دستگیر شد. سرهنگ حسین بساطی بیان داشت: ساعت حدود ۱ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز(سه شنبه) ماموران کلانتری ۲۰ فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ از وقوع قتل مسلحانه سه نفر از اعضای یک خانواده در یکی از منازل محله ملک شهر اصفهان مطلع و بلافاصله در محل حادثه حضور می یابند.

وی افزود: ماموران پس از حضور در محل قاتل که مسلح بود را مشاهده می کنند و قصد دستگیری او را داشتند که متهم هنگامی که خود را در محاصره ماموران می بیند با شلیک به سینه اش، خود را مجروح می کند که بلافاصله ماموران وی را دستگیر و به وسیله آمبولانس به بیمارستان منتقل می کنند اما علی رغم تلاش پزشکان جان خود را از دست می دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در تشریح جزئیات این حادثه گفت: قاتل ۴۴ ساله معتاد به هروئین و شیشه بود که براثر توهمات ناشی از مصرف مواد به صورت جنون آمیز ابتدا مقتولان را در حالی که در خواب بودند با آجر مجروح و سپس با استفاده از اسلحه ای که در منزل بود دست به این جنایت می زند و قصد کشتن سه کودک این خانواده را نیز داشت که با اقدام به موقع و محاصره وی توسط پلیس امکان این کار را پیدا نکرده و این کودکان از مرگ حتمی نجات یافتند.

سرهنگ بساطی با بیان اینکه قاتل در کمترین زمان توسط ماموران دستگیر و از اتفاقات احتمالی دیگر توسط متهم جلوگیری به عمل آمد خاطر نشان کرد: تحقیقات در خصوص ابعاد این حادثه در دست بررسی است.

منبع: ایرنا

کدخبر: ۵۴۷۵۸۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر