کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۰۹۰۵۲
تاریخ خبر:

آخرین آمار تلفات چهارشنبه‌سوری؛ ۱۷ جان‌‌باخته و ۴۶ قطع عضو

بر اساس اعلام اورژانس تعداد جانباختگان حوادث مربوط به شب چهارشنبه آخر سال به ۱۷ تن رسیده است. همچنین آمار کل مصدومان حوادث چهارشنبه سوری از اول اسفندماه تاکنون (ساعت ۲۲) هزار و ۸۶۰ نفر است که از این تعداد، ۲۸۷ نفر بستری شده‌اند و ۱۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می‌برند.

همچنین تاکنون مجموعاً قطع عضو ۱۲۶ مورد، آسیب به چشم ۵۴۶ مورد و سوختگی ۴۷۹ مورد بوده است. بیشترین مصدومان مرتبط با استان‌های تهران با ۳۵۶ مورد، آذربایجان شرقی با ۲۱۱ و آذربایجان غربی با ۲۳۷ مورد بوده است.

تاکنون هزار و ۴۹۴ نفر درمان و ترخیص شده اند و ۶۳ نفر نیز در محل حادثه درمان شدند. تعداد کل مصدومان حوادث چهارشنبه سوری در روز جاری تا ساعت ۲۲ مجموعاً هزار و ۴۶۸ نفر است که از این تعداد ۱۹۷ نفر بستری شده‌اند و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه قرار دارند.

بر اساس اعلام اورژانس کشور در روز جاری آمار قطع عضو ۴۶ مورد، آسیب به چشم ۴۲۵ مورد و سوختگی ۳۲۹ مورد بوده است. بیشترین مصدومان مرتبط با استان‌های تهران با ۲۱۹ مورد، آذربایجان شرقی با ۱۵۷ و آذربایجان غربی با ۲۱۹ مورد بوده است. تاکنون هزار و ۲۱۸ نفر درمان و ترخیص شده اند و ۵۰ نفر نیز در محل حادثه درمان شدند.

منبع: مهر

کدخبر: ۵۰۹۰۵۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر