کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۰۵۵۸۱
تاریخ خبر:

خودکشی شش عضو یک خانواده به‌دلیل مزاحمت‌های ناموسی

به‌دنبال خودکشی یک پسر جوان که سه روز قبل در مشهد رخ داد، پنج عضو دیگر خانواده نیز روز گذشته دست به خودکشی زدند که چهار تن از آنان جان باختند و دو تن دیگر در حالی با حال وخیم به مرکز درمانی منتقل شدند که در دست نوشته باقی مانده از اعضای این خانواده، مزاحمت‌های ناموسی یک مرد مرموز مورد توجه قرار گرفته است.

روزنامه خراسان می‌نویسد: صبح روز گذشته، قاضی ویژه قتل عمد مشهد با دریافت گزارشی تکان دهنده از مرگ تلخ اعضای یک خانواده در خیابان شهید سلامی، بی‌درنگ عازم منزل مذکور شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بررسی های تخصصی و قضایی دکتر صادق صفری بیانگر آن بود که دو دختر جوان به همراه مادرشان روی رختخواب های پهن شده بر کف پذیرایی جان باخته ودختر و پسر جوان دیگر نیز توسط امدادگران به مرکز درمانی انتقال یافته اند.

در همین حال واکاوی ماجرا با دستنوشته ای که روی تلویزیون منزل قرار داشت وارد مرحله جدیدی شد به طوری که محتویات دست نوشته مذکور نشان می داد، اعضای خانواده در پی ایجاد مزاحمت‌های ناموسی یک پرایدسوار مرموز در حالی با مصرف تعداد زیادی قرص خودکشی کرده‌اند که دو روز قبل از آن نیز پسر جوان خانواده با همین انگیزه خودکشی کرده بود. تحقیقات بیشتر با صدور دستور قضایی از سوی قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد (ویژه پرونده های جنایی) برای ریشه‌یابی این حادثه تلخ و شناسایی مرد مرموز ادامه دارد.

کدخبر: ۵۰۵۵۸۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر
 
  • peyman0917

    خوب مزاحمت بوده به پلیس خبر بدن… خودکشی چرا؟