کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۱۰۳۷
تاریخ خبر:

گاف بزرگ دونالد ترامپ هنگام تمسخر ‌جو بایدن‌!

گاف بزرگ دونالد ترامپ هنگام تمسخر ‌جو بایدن‌!

ترامپ در جریان یک سخنرانی در دیترویت ایالت میشیگان در حال مسخره کردن بایدن بود

ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هنگام تسمخر بایدن رقیب انتخاباتی‌اش، به اشتباه نام «رونی جکسون»، نماینده جمهوری‌خواه تگزاس که در بخشی از دوره ریاست جمهوری‌اش پزشک کاخ سفید بود را «رونی جانسون» نامید.
 
دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا هنگام تمسخر جو بایدن رئیس جمهور فعلی این کشور، گاف بزرگی را در ذکر نام پزشک سابق کاخ سفید داد.
 
‌ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هنگام تسمخر بایدن رقیب انتخاباتی‌اش، به اشتباه نام «رونی جکسون»، نماینده جمهوری‌خواه تگزاس که در بخشی از دوره ریاست جمهوری‌اش پزشک کاخ سفید بود را «رونی جانسون» نامید.
ترامپ در جریان یک سخنرانی در دیترویت ایالت میشیگان در حال مسخره کردن بایدن بود و می‌گفت که او حتی معنی کلمه تورم را هم نمی‌داند. رئیس جمهور سابق آمریکا بایدن را به چالش کشید و از وی خواست تا «آزمایش توانایی شناختی» دهد.
 
درحالیکه وی گفت که این آزمون شناختی را در زمان ریاست جمهوری‌اش داده است.
 
ترامپ به مخاطبان خود گفت: به دنبال توصیه پزشک رئیس جمهور وقت، در آزمون شناختی شرکت کرده‌ام. آیا کسی در مورد رونی جانسون، نماینده کنگره از ایالت تگزاس شنیده است؟
 
نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بیان کرد: او پزشک کاخ سفید بود و گفت که من سالم‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ هستم. بنابراین من او را خیلی دوست داشتم.
 
اما در واواقع کسی که آزمایش ترامپ را انجام داد «رونی جکسون» بود که نماینده حوزه سیزدهم کنگره تگزاس است. جکسون یکی از وفادارترین حامیان ترامپ از زمان ورود به مجلس نمایندگان آمریکا در سال 2021 بوده است.

 

منبع: تسنیم
کدخبر: ۵۶۱۰۳۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر