کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۶۷۳
تاریخ خبر:

جنجال گوشی پاول دورف در دوبی

جنجال گوشی پاول دورف در دوبی

پاول دورف بنیان‌گذار و مدیرعامل تلگرام در توییتی عجیب از آسیب دیدن گوشی هوشمند خود به دلیل گرمای شدید هوا در دبی خبر داد

گرمای طاقت‌فرسای تابستان امسال ظاهراً امان از گوشی هوشمند پاول دورف هم بریده است. مدیرعامل تلگرام که به استفاده از گوشی‌های اندرویدی به‌ویژه گلکسی A۵۲ سامسونگ معروف بود در توییتی از آسیب دیدن این گوشی به دلیل گرمای هوا خبر داد.

 

این اتفاق بار دیگر بحث داغ انتخاب سیستم عامل را برای کاربران تلگرام داغ کرده است. آیا پاول دورف به اردوگاه آیفون‌ها خواهد پیوست یا همچنان به دنیای اندروید وفادار می‌ماند؟در توییت پاول دورف، تصویری از گوشی گلکسی A۵۲ او منتشر شده که پنل پشتی آن به طور کامل از بدنه جدا شده است. دورف در این توییت با لحنی طنزآمیز نوشته است: «به نظر می‌رسد گرمای دبی بیش از حد برای گوشی من بود!»

 

گوشی پاول دورف یکی از پراستفاده‌ترین گوشی‌های کاربران تلگرام است. تاکنون در مورد مدل گوشی هوشمند پاول دورف ابهام‌های زیادی وجود داشته، اما سرانجام پاول دورف در جدیدترین پست کانال تلگرامی‌اش، تصویری از گوشی خود با قاب بازشده را به‌اشتراک گذاشته است.

گوشی پاول دورف

براساس گزارش‌های منتشرشده، پاول دورف از گوشی گلکسی A۵۲ استفاده می‌کرده؛ اما دلیل استفاده او از گلکسی A۵۲ به‌عنوان گوشی اصلی، ظاهراً نوعی کار تحقیقاتی بوده است. درواقع مدیرعامل تلگرام گفته که این گوشی سامسونگ یکی از محبوب‌ترین گوشی‌ها بین کاربران تلگرام به‌شمار می‌آید.

 

این اتفاق بار دیگر بحث داغ انتخاب سیستم عامل را برای کاربران تلگرام داغ کرده است. بسیاری از کاربران معتقدند که این اتفاق نشان‌دهنده عدم کیفیت گوشی‌های اندرویدی است، در حالی که برخی دیگر معتقدند که گرمای شدید هوا می‌تواند به هر گوشی هوشمندی آسیب برساند.

 

انتخاب سیستم عامل توسط پاول دورف در این شرایط می‌تواند به عنوان سیگنالی برای کاربران تلگرام تلقی شود. اگر او به سراغ آیفون برود، می‌تواند به معنای عدم رضایت او از پلتفرم اندروید باشد و کاربران را به سمت استفاده از آیفون سوق دهد.

 

با این حال، هنوز مشخص نیست که پاول دورف چه تصمیمی خواهد گرفت. او در گذشته بار‌ها از تعهد خود به پلتفرم اندروید صحبت کرده است و حتی از تلگرام به عنوان جایگزینی برای وابستگی بیش از حد به گوگل و اپل یاد کرده است.

 

منبع: دیجیاتو
کدخبر: ۵۶۰۶۷۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر