کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۵۳۷
تاریخ خبر:

«صد سال تنهایی» سریال می‌شود

«صد سال تنهایی» سریال می‌شود

«صد سال تنهایی» اثر گابریل گارسیا مارکز بالاخره راه خود را به دنیای تصویر و هنر باز می‌کند

شبکه جنجالی نتفلیکس رسما اعلام کرد امتیاز برگردان تصویری «صد سال تنهایی» را خریداری کرده است. به گفته مدیران نتفلیکس این سریال قرار است در یک فصل ۱۶ اپیزودی تولید شود تا بتواند کلیت داستان نول را پوشش دهد.

 

خبرآنلاین نوشت: تا قبل از این، با اینکه صنعت سینما علاقه فراوانی به تولید نسخه سینمایی صد سال تنهایی را داشت، حجیم بودن نول و داستانک های آن مانعی برای ساخت این نسخه سینمایی بود. به باور هر دو گروه منتقدان سینمایی و ادبی، یک فیلم سینمایی نمی توانست به صورت کامل حق مطلب را در رابطه با داستان مارگز ادا کند.

 

منتقدان ادبی که از آثار این نویسنده سرشناس کلمبیایی با عنوان «رئالیسم جادویی» اسم می‌برند، نسبت به تولید هر نسخه سینمایی یا تلویزیونی از این اثر به شدت حساس بوده‌اند. شنیده‌ها حکایت از آن می‌کند که رودریگو گارسیا فرزند هنرمند گابریل گارسیا مارکز در روند تولید سریال تلویزیونی «صد سال تنهایی» نقش مهمی دارد و این درام پرتنش با نظارت کامل او ساخته خواهد شد.

 

رودریگر گارسیا از چند سال قبل با تاسیس یک شرکت فیلمسازی، در خدمت هنرمندان خلاق قاره آمریکای لاتین بوده است. داستان کتاب مارکز در یک پروسه زمانی صد ساله، به تعریف داستان زندگی چند نسل از یک خانواده می‌پردازد و چندین داستان متفاوت را به صورتی درهم تنیده شده بازگو می‌کند.

 

کدخبر: ۵۵۹۵۳۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر