کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۳۵۴۷
تاریخ خبر:

رسوایی بزرگ برای ملکه زیبایی کشور ژاپن

رسوایی بزرگ برای ملکه زیبایی کشور ژاپن

ملکه زیبایی ژاپن به‌دلیل ارتباط با مردی متاهل، مجبور به پس دادن تاج و عنوان خود شد

کارولینا شینو، ۲۶ ساله، امسال برنده مسابقه دختر شایسته ژاپن شد و عنوان ملکه زیبایی را به‌ دست آورد. او اولین فرد اروپایی مقیم ژاپن است که توانسته مسابقه‌ای را برنده شود که ویژه زنان ژاپنی است.

والدین شینو، هر دو اهل اوکراین هستند و وقتی شینو پنج ساله بود، آنها به ژاپن مهاجرت کردند و در شهر «ناگویا» ساکن شدند.

وقتی شینو برنده مسابقه ملکه زیبایی دختران ژاپن شد، او اشک‌آلود گفت: «من از پنج سالگی در این کشور بزرگ شدم اما تا به امروز کسی مرا به عنوان یک ژاپنی نپذیرفته بود و امروز از اینکه توانستم عنوان ملکه زیبایی ژاپن را به دست آورم و مردم مرا ژاپنی می‌دانند و افراد بسیاری از من حمایت کردند، بسیار خوشحالم.»

بااین‌حال بیشتر ژاپنی‌ها از عملکرد انجمن برگزارکننده این مراسم که فردی با ریشه‌های خارجی را به این مسابقه که خاص زنان ژاپنی است راه داده‌ بودند، انتقاد کردند. این انتقادها تا جایی پیش رفت که رسانه‌های متعددی به سراغ پیشینه «شینو» رفتند تا سرانجام مجله هفتگی «شوکان بونشون» از رابطه او با مردی متاهل که پزشک و یکی از اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی بود، پرده برداشت.

شینو ابتدا اعلام کرد بعد از اینکه متوجه شده است، مرد مورد علاقه‌اش، متاهل بوده، او را ترک کرده است. اما شواهد نشان می‌دهد، او همچنان به رابطه خود با این مرد ادامه داده است. بدین‌ترتیب شینو حمایت انجمن برگزارکننده مسابقه ملکه زیبایی را از دست داد و مجبور به استعفا و پس دادن عنوان ملکه زیبایی خود شد.

شینو در یک پیام عذرخواهی در اینستاگرام به مردم گفت، «در میان سردرگمی و ترس خود بعد از انتشار مقاله نتوانسته است حقیقت را بگوید. من بابت دردسری که برای حامیان خود و انجمن برگزارکننده مسابقه ایجاد کردم متاسفم و از تمام مردم عذرخواهی می‌کنم.»

انجمن برگزارکننده مراسم ملکه زیبایی ژاپن هم از مردم عمیقا عذرخواهی کرد و گفت، مسابقه ملکه زیبایی امسال تا پایان سال ۲۰۲۴، بدون برنده باقی خواهد ماند.

کدخبر: ۵۵۳۵۴۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر