کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۰۸۴۹۸
تاریخ خبر:

سرنوشت جسد صدام به روایت الکاظمی

ایسنا نوشت: نخست وزیر سابق عراق در گفتگویی مفصل که با الشرق الاوسط انجام داده می‌گوید جسد صدام بعد از اعدام در مکانی در نزدیکی منزل وی و نوری المالکی، نخست وزیر پیشین عراق در منطقه سبز بغداد انداخته شده بود.

وی افزود: جسد صدام را بین خانه من و خانه المالکی انداختند. گروهی از نگهبانان را دیدم که جمع شده بودند و از آنها خواستم به خاطر احترام به مرده از جسد دور شوند. المالکی شبانه دستور داد که جسد صدام به یکی از رهبران عشیره الندا که عشیره صدام بود، تحویل داده شود. عشیره وی در منطقه سبز بغداد جسد او را تحویل گرفتند. صدام در تکریت دفن شد. بعد از ۲۰۱۲ که داعش بر این منطقه سیطره یافت و دست به نبش قبر صدام زد و جسد وی به مکان محرمانه‌ای منتقل شد که هیچ کسی تاکنون نمی‌داند، کجاست.

الکاظمی فاش کرد: اعتراف‌های یک بازداشتی باعث شد تا به یک سند مدفون شده در صحرا دست یابیم که همین سند به آمریکایی‌ها برای کشتن ابوبکر البغدادی، سرکرده سابق داعش کمک کرد.

کدخبر: ۵۰۸۴۹۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر
 
  • _user_1560804133

    آیا صدام فکرش را می کرد آخر و عاقبتی به این گونه داشته باشه ؟ پس نتیجه باید گرفت که با بدی شاید چند مدتی کارت را پیش ببر ی ولی داخل همین دنیا باید پس دهی هر چه ک ردی…

  • zenon

    جسد صدام توسط خانواده داماد صدام که به د ست صدام کشته شده بود نبش قبر شد ، جلوی س گها گذاشتن و در نهایت تبدیل به فضولات سگ گردید اونها با تهدید اعضائ حشد که صدام رو دفن کرده بودند محل دفن رو پیدا کردن . .