کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۰۰۷
تاریخ خبر:

دختر کیومرث پوراحمد اظهارات قبلی خود را تکذیب کرد

دختر کیومرث پوراحمد اظهارات قبلی خود را تکذیب کرد

پگاه پوراحمد می‌گوید آخرین مصاحبه‌اش درباره نحوه مرگ پدرش با تحریف منتشر شده است

پس از مرگ دلخراش زنده یاد کیومرث پوراحمد در فروردین  ۱۴۰۲ و تا امروز حواشی بسیاری در رسانه‌ها و افکار عمومی ایجاد شده و چگونگی درگذشت این هنرمند و فیلمساز شناخته شده ایرانی بحث های بسیاری را دامن زده است. 

حواشی قبل و بعد از سالگرد زنده یاد پوراحمد دوباره جان گرفت و هنوز آتش این حرف و حدیث گرم بود که مصاحبه‌ای از پگاه پوراحمد دختر زنده یاد که در دانمارک زندگی می‌کند در رسانه‌ای مکتوب، دوباره به ابهام قتل پوراحمد دامن زد و حواشی بسیاری را به وجود آورد.
با تمام این اوصاف روز گذشته پگاه پوراحمد که ساکن دانمارک است با ارسال نامه‌ای به «خبرگزاری خبرآنلاین» از تحریف حرف‌هایش پرده برداشت و تاکید کرد که مصاحبه او قبل از انتشار مطابق قول و قرار انجام شده با رسانه، بازخوانی نشده و آن مصاحبه بدون هماهنگی و بازخوانی متن منتشر شده و گفته‌هایش تحریف شده اند.
متن کامل نامه پگاه پوراحمد را بدون هیچ دخل و تصرفی بخوانید:

«متاسفم!
متاسفم نه برای اینکه حرف زدم.
متاسفم که صداقت و حقجویی و حقگویی آدم ها قیمت روشه.
متاسفم از اینکه نفهمیدم دارم با آدمی حرف میزنم که قصد داره حرفامو بپیچونه، دراماتیکشون کنه و بکنه جزو اخبار روز.
متاسفم که اعتماد کردم به یک آدم غیرقابل اعتماد، و گذاشتم یک احساس و نگرانیِ کاملا خصوصی، به سخن بیاد در حضورش.
متاسفم که حرفای دلی و احساسی من که بر اساس هیچ نوع سند و گواهی قانونی نیست، در عرض ۲۴ ساعت از جاهایی سر در آورد که فقط کارشون بنزین رو آتش ریختنه‌ - کانال‌هایی که با بزرگ کردن زشتی‌ها، به تاریکی دنیا افزایش میدن.

متاسفم که حالا من نیز نقشی دارم، در افزایش احساسات و افکار منفیِ آگاهی عمومی…

متاسفم که وقتی از اول گفتگو تاکید کردم و گفتم به خانم ژورنالیست که من هیچ چیزی برای گفتن به ایشون ندارم، هیچ دست بردار نبود.
متاسفم که با وجود قول ایشون ( “اصلا نگران نباشید خانم پوراحمد، هر چیزی نوشتم، حتماً اوّل میفرستم برای شما و آقای وکیل معرف، که اوکی بدید قبل از چاپ” )، بعد از یک تماس جداگانه از طرف من، صرفا بخاطر تاکید و خواهش کردن برای حذف این احساس ذهنی من که “پدرم انگار بش الهام شده بوده که می‌خواد بره”، نه حذف کرد، نه چیزی فرستاد برای تائید گرفتن.»

 

کدخبر: ۵۵۹۰۰۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر