تماشا کنید | لوگوی جدید پژو رونمایی شد

دانش و فناوری
تماشا کنید | لوگوی جدید پژو رونمایی شد

در حالی که شرکت خودروسازی پژو پس از ادغام با فیات – کرایسلر در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین خودروسازان جهان است، از برند جدید این خودروساز رونمایی شد که به شکل یک شیر در پس‌زمینه تاریک خواهد بود.

طبق توافق پژو و فیات، برند جدید محصولات خود را تحت نام استلانتیس به بازار عرضه خواهد کرد که نامی یونانی و برگرفته از واژه استلو به معنای ستاره خواهد بود. در بیانیه مشترک شرکت های پژو-سیتروین و فیات-‌کرایسر آمده است: برند جدید خودرویی دارای انگیزه های نیرومند و یک فرهنگ سازمانی قدرتمند خواهد بود. ما در کنار هم جمع شده ایم تا به یک رهبر جدید جهانی بازار خودرو تبدیل شویم که به تمامی نیازهای مشتریان با سلایق مختلف پاسخ دهد.

لیندا جکسون – مدیرعامل گروه خودرویی پژو – گفت: از سال ۲۰۲۰ پروژه های توسعه برند پژو وارد فاز تازه ای شد. اکنون پژو ۲۱۰ ساله شده و قدیمی ترین برند خودرویی است که تاکنون موفق شده تا سرپا بماند.

قرار است خودروی پژو ۳۰۸، نخستین نمونه از نسل های آتی خودروهای پژو باشد که به لوگوی جدید مجهز می‌شود. به تدریج و تا پایان سال ۲۰۲۳ همه تولیدات پژو منقش به لوگوی جدید خواهند بود. لوگوی جدید یازدهمین لوگوی خودروسازی پژو از سال ۱۸۵۰ تاکنون خواهد بود.

طبق اعلام پژو، لوگوی جدید نمادی از اهمیت زمان و در لحظه زندگی کردن است و واسطه‌ای بین میراث و آینده پژو خواهد بود. پژو همچنین وعده داده است تا با به کارگیری مفاهیم و ایده های جدید در تولید محصولات خود، عملکرد محصولات خود را هم از بعد ظاهری و هم از بعد فنی ارتقا دهد.

امسال پژو قرار است نمونه های جدید خودروهای ۳۰.۸، ۲۰۸، ۵۰۸ و همچنین پژو ۵۰۰۸ را رونمایی کند. پلتفرم تولیدی ای ام پی ۲ این شرکت هم قرار است به روز تر شود و محصولات جدید سازگاری بیشتری با موتورهای الکتریکی داشته باشد.

بازدید اپلیکیشن 80 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کلاب‌هاوس چیست و سروکله‌اش از کجا پیدا شد؟ کلاب‌هاوس چیست و سروکله‌اش از کجا پیدا شد؟
دانش و فناوری
هرازچند گاهی نام یک شبکه اجتماعی بر سر زبان‌ها می‌افتد. یک روز فیس‌بوک، یک روز اینستاگرام، یک روز تیک‌تاک و حالا نوبتی هم که باشد نوبت یک شبکه اجتماعی به نام کلاب هاوس است که بدون اتکا به عکس و ویدئو و نوشته، توانسته به محبوبترین شبکه اجتماعی در دنیا…...
فراری ۸۱۲ جی‌تی‌اس؛ دو ماشین در یک ماشین! فراری ۸۱۲ جی‌تی‌اس؛ دو ماشین در یک ماشین!
کاربران ویژه - دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح، ترجمه اختصاصی گروه خودرو از کارانددرایور | قیمت پایه ۴۰۴ هزار و ۴۹۴ دلاری فراری ۸۱۲ جی‌تی‌اس ممکن است هوش از سرتان بپراند! اما اگر به آن به عنوان خودرویی نگاه کنید که از یک طرف یک رودستر لوکس است و از طرف دیگر هرگاه اراده کنید…...
مهم‌ترین عناوین رزمی ‌صنعت بازی‌های ویدئویی مهم‌ترین عناوین رزمی ‌صنعت بازی‌های ویدئویی
کاربران ویژه - دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح، محمد طالبیان | طی دهه‌های ۸۰ و ۹۰ فیلم‌های رزمی به شدت در سراسر دنیا پرطرفدار شدند. روندی که بروس لی طی دهه‌های ۶۰ و ۷۰ میلادی پایه گذارش شد و سپس با ظهور ستاره‌هایی همچون جکی چان‌، ژان کلود ون دام‌، استیون سیگال و جت لی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید