۲ بمب‌افکن راهبردی روسیه به مرز آمریکا نزدیک شدند

جهان
۲ بمب‌افکن راهبردی روسیه به مرز آمریکا نزدیک شدند

دفتر مطبوعاتی وزارت دفاع روسیه از نزدیک شدن ۲ بمب‌افکن راهبردی این کشور به مرز آمریکا خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، ۲ فروند بمب‌افکن راهبردی توپولوف- ۱۶۰ وزارت دفاع روسیه به مرز دریایی این کشور با آمریکا نزدیک شدند.

به گزارش اسپوتنیک، دفتر مطبوعاتی وزارت دفاع روسیه در این خصوص اعلام کرد که دو بمب‌افکن استراتژیک تو- ۱۶۰ در طی یک رزمایش به فرودگاه نظامی آنادیر (شرقی‌ترین شهر روسیه و در نزدیکی مرز دریایی روسیه و آمریکا) در چوکوتکا منتقل شدند.

وزارت دفاع روسیه در این خصوص اعلام کرد: بمب‌افکن های استراتژیک تو- ۱۶۰ یک پرواز طولانی مدت و بدون توقف را از نقطه استقرار به میدان هوایی آنادیر انجام دادند.

بر اساس اعلام این وزارتخانه، مدت این پرواز بیش از ۸ ساعت بود و این بمب‌افکن‌ها بیش از ۶ هزار کیلومتر را بدون سوخت گیری طی نموده‌اند.

وزارت دفاع روسیه همچنین می‌افزاید: این رویداد به عنوان بخشی از یک پرواز تاکتیکی برنامه ریزی شده به سرپرستی سرهنگ سرگئی کوبیلاش فرمانده هوانوردی برد بلند، برگزار شد.

بازدید اپلیکیشن 70 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

توضیح آژانس درباره قطعنامه ضدایرانی شورای حکام توضیح آژانس درباره قطعنامه ضدایرانی شورای حکام
جهان
آژانس بین الملی انرژی اتمی با تایید تصویب قطعنامه ضدایرانی اعلام کرد، در این قطعنامه از ایران خواسته شده است به تعهدات خود در چارچوب ان پی تی و پروتکل الحاقی کاملا پایبند باشد. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، آژانس بین المللی انرژی اتمی بعد از تصویب قطعنامه…...
سواستفاده بن‌سلمان از محدودیت‌های ویژه کرونا سواستفاده بن‌سلمان از محدودیت‌های ویژه کرونا
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | عبارت عربی آن «منع السفر» یا «ممنوعیت مسافرتی»است. اما اثر عملی سیاست محدودیت‌های سفر به خارج از کشور از سوی محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی از نظر هزاران سعودی، برای ترساندن کسانی است که او تهدیدهای سیاسی در نظر می‌گیرد.روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت: «خالد…...
تجمع اسرائیلی‌ها در محکومیت قتل معلول فلسطینی تجمع اسرائیلی‌ها در محکومیت قتل معلول فلسطینی
جهان
منابع خبری ازتجمع اعتراضی ده‌ها اسرائیلی مقابل منزل وزیر امنیت داخلی این رژیم در محکومیت قتل جوان معلول فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست‌ خبر دادند. به گزارش ایسنا، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نوشت که ده‌ها اسرائیلی در اعتراض به قتل ایاد الحلاق، جوان معلول فلسطینی توسط نیروهای پلیس رژیم…...

پاسخ دهید