گلایه علی پروین از روند آماده‌سازی تیم ملی

ورزشی
گلایه علی پروین از روند آماده‌سازی تیم ملی

پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید فدراسیون نباید کوتاهی کند و به هر قیمتی که شده برای تیم ملی بازی‌های دوستانه برگزار کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره وضعیت تیم ملی هم گفت: خیلی‌ها از تیم ملی انتقاد می‌کنند اما نمی‌توان در این شرایط مربی را عوض کرد. مقابل الجزایر ۱۵ دقیقه اول و آخر بد نبودیم اما نمی‌شود با یک بازی تشخیص داد. اسکوچیچ با تیم ملی ۱۳، ۱۴ بازی را برده و نمی‌شود از او انتقاد کرد. چرا انتقاد می‌کنند؟ ما بازی تدارکاتی نداریم و من قبلا گفتم که باید ۱۰ بازی تدارکاتی داشته باشیم. به قطر رفتیم و به سختی یک تیم را پیدا کردیم. الجزایر خوب بازی نکرد و بازیکنان ما بد بازی کردند و حق هم دارند چون هماهنگ نبودند.

او با بیان این‌که باید لیگ را تعطیل کنند تا هماهنگی تیم ملی بیشتر شود، گفت: باید با تیمی مثل الجزایر بازی کنیم تا بفهمیم چگونه دفاع را بسازیم. با یک بازی صلاح نیست انتقاد شود و امیدوارم تیم ملی نتیجه بگیرد.

پروین درباره شایعاتی مبنی بر جایگزینی جواد نکونام یا کی‌روش به جای اسکوچیچ بیان کرد: اگر مربی ایرانی بیاورند خوب است اما اگر خارجی بیاورند، بزرگترین اشتباه را می‌کنند چون تا بخواهد بازیکنان را بشناسد زمان می‌خواهد. البته حضور مجدد کی‌روش در تیم ملی اشتباه است.

او درباره برنامه ریزی ضعیف فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون دارد کوتاهی می‌کند. باید به هر قیمتی شده بازی‌های دوستانه برگزار کنند. نظر من این است که لیگ را تعطیل کنند و ۱۰ بازی دوستانه بگذارند. ما در هر جام جهانی در گروه چهارم شدیم و هیچ کاری نکردیم. باید دل مردم را شاد کنیم و یک پله بالا بیاییم. متاسفانه کوتاهی می‌کنند.

پیشکسوت فوتبال در خصوص این که تیم ملی کنونی را نسل طلایی فوتبال ایران می‌نامند، گفت: قبول ندارم. بازیکنانی در این کشور بودند که از این بازیکنان بسیار بهتر بودند.

منبع: ایسنا

بازدید اپلیکیشن 24 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید