کلاهبرداری عجیب یک فروشنده ملک در فاز ۱۱ پردیس طی ۷ سال!

اجتماعی
کلاهبرداری عجیب یک فروشنده ملک در فاز ۱۱ پردیس طی ۷ سال!

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای خبر داد. سرهنگ کارآگاه ” علی‌ ولی‌پور گودرزی ” در رابطه با پرونده گسترده کلاهبرداری گفت: در پی کلاهبرداری های متعدد در فاز یازدهم شهرک پردیس موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم (معاونت مبارزه جعل و کلاهبرداری) پلیس آگاهی قرار گرفت.  در تحقیقات ابتدایی کارآگاهان مشخص شد، متهم از سال ۱۳۹۴ با تاسیس چند دفتر در مناطق شمال تهران اقدام به خرید و فروش واحد های آپارتمان در پردیس به ۲ هزار خریدار کرده اما آپارتمانی تحویل خریداران نداده است. کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، با رصد های اطلاعاتی گسترده هویت و مخفیگاه متهم اصلی پرونده را در شمال تهران شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران  تصریح کرد: بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی بلافاصله وارد عمل شدند و با کسب مجوزهای لازم قضائی راهی محل موردنظر شده و در یک عملیات غافلگیرانه متهم  را دستگیر کردند. متهم پس از انتقال به اداره آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری با شیوه و شگرد فروش واحد های آپارتمان به شهروندان در فاز یازدهم شهرک پردیس اعتراف کرد.  همچنین اکثر مال باختگان پرونده با مراجعه به اداره چهاردهم پلیس آگاهی متهم را شناسایی کردند و از وی شکایت کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: متهم برای کشف جرائم احتمالی و تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی قرار دارد.

منبع: جماران

بازدید اپلیکیشن 89 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید