پیاده شدن راننده برای بررسی خسارت، جانش را گرفت

اجتماعی
پیاده شدن راننده برای بررسی خسارت، جانش را گرفت

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ راننده یک دستگاه سواری پژو که برای بررسی میزان خسارت وارده در تصادف از خودرویش پیاده شده بود، در تصادفی دیگر خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تصادف مرگباری که حوالی ساعت شش بامداد امروز در محدوده مرکزی پایتخت رخ داد، گفت: یک دستگاه سواری پژو در ساعت ۵:۵۰ بامداد امروز در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید چمران بالاتر از زیرگذر گیشا، درحال حرکت بوده که با یکدستگاه موتورسیکلتی که در همین مسیر درحال تردد بوده برخورد کرد. پس از این تصادف راننده پژو برای نگاه کردن قسمت آسیب دیده خودرو و بررسی میزان خسارات از ماشین پیاده شد که دراین حین یک دستگاه سواری پژوی دیگر با این راننده برخورد کرد.

مومنی با بیان اینکه بنا به تایید عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه، راننده پژو به دلیل شدت آسیب وارده در دم جان خود را از دست داد، گفت: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در حال بررسی است.

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین از واژگونی وانت نیسان با بار موزاییک در اتوبان شهید زین الدین خبر داد و گفت: این حادثه حوالی ساعت ۱۲:۰۲ ظهر روز گذشته در مسیر غرب به شرق بزرگراه زین‌الدین در محدوده اتحاد رخ داد و درپی آن راننده وانت دچار مصدومیت شد.

وی با بیان اینکه بار موزاییک این کامیون نیز در کف بزرگراه پخش شده بود، گفت: ماموران پلیس راهور با کمک عوامل شهرداری اقدام به پاکسازی و بازگشایی مسیر کردند.

مومنی علت این حادثه را نیز سرعت زیاد و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرد و از رانندگان خواست که از عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند.

بازدید اپلیکیشن 100 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ترکیه جلو پروازهای ورودی از ایران را گرفت ترکیه جلو پروازهای ورودی از ایران را گرفت
اجتماعی
مهر نوشت: سازمان هواپیمایی ترکیه بار دیگر به دلیل افزایش شیوع کرونا در این کشور، جلوی پروازهای ورودی از ایران و چند کشور دیگر را گرفت. شب گذشته سازمان هواپیمایی ترکیه در نوتامی (اطلاعیه هوانوردی) از ممنوعیت ورود هواپیماهای شرکت‌های ایرانی به فرودگاه‌های این کشور و همچنین توقف پرواز هواپیماهای…...
متجاوز به ۳۰پسر و دختر اعدام می‌شود؟ متجاوز به ۳۰پسر و دختر اعدام می‌شود؟
اجتماعی
روزنامه ایران نوشت: حکم مفسد فی‌الارض بودن مرد شروری که پس از ورود به خانه‌های ۲۰ زن و کودک آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، از سوی دیوانعالی کشور تأیید شد و وی در فهرست اجرای حکم قرار گرفت. اوایل دی سال ۹۷ رسیدگی به این پرونده…...
ساخت ویلای لاکچری در شمال با ‌سرقت از منازل ساخت ویلای لاکچری در شمال با ‌سرقت از منازل
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، سارا غضنفری | ماجرای این سه سارق و نحوه مصرف پولی که از سرقت به دست آورده‌اند عجیب است. این سه سارق با پول به دست آمده از سرقت منازل در تهران، اقدام به ساخت و ساز ویلای لاکچری در کنار دریا می‌کردند. رئیس پایگاه یکم پلیس…...

پاسخ دهید