پایان حمله خودسرها؛ برگزاری انتخابات اتاق خرم‌آباد با 8ساعت تاخیر

سیاسی
پایان حمله خودسرها؛ برگزاری انتخابات اتاق خرم‌آباد با 8ساعت تاخیر

اکوایران نوشت: براساس اخبار اعلام شده ، براساس زمان از پیش تعیین شده صبح امروز انتخابات اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور ساعت و به صورن همزمان برگزار شود. اما با شروع زمان انتخابات اخباری در شبکه‌های مجازی مطرح شد که در همان ساعت‌های ابتدایی عده‌ای به محل برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی خرم آباد حمله کردند و امکان برگزاری انتخابات را در این حوزه ندادند.

حضور افراد خودسر در حزوه انتخاباتی که عدم برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی خرم آباد را به همراه داشت، اما پس از 8 ساعت تاخیر و با دخالت استانداری انتخابات این حوزه بعد از ظهر آغاز شود تا به این طریق مشکلی در زمینه برگزاری سراسری انتخابات اتاق‌های بازرگانی به وجود نیاید. در آخرین اخبار اعلام شده از این اتاق بازرگانی، اعلام شد که انتخابات در این حوزه در حال برگزاری است و مشکل به وجود آمده در حال حاضر برطرف شده است.

اما پرسشی که مطرح می شود این است که در صورت تداوم مشکل در برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی در خرم آباد آیا مسیر انتخابات اتاق بازرگانی ایران دچار خلل خواهد شد؟ در این خصوص یکی از فعالان اتاق بازرگانی به «اکوایران» می گوید: این مشکل خللی در انتخابات اتاق بازرگانی ایران ایجاد نخواهد کرد، چرا که با پایان دوره نهم انتخابات اتاق بازرگانی ایران که در خرداد یا مرداد سال 1402 خواهد بود، اتاق های بازرگانی باید نمایندگان خود را به اتاق ایران معرفی کنند که این روند برای اتاق بازرگانی خرم آباد در صورتی که انتخابات امروز برگزاری نشود به تاخیر می افتد. از سوی دیگر با توجه به قوانین در صورت عدم برگزاری، شورای عالی نظارت اتاق اقدام به انتخاب هیات رییسه موقت خواهد کرد تا زمانی که انتخابات به صورت رسمی برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید