دانلود اپلیکیشن هفت صبح

واکنش وکیل محمدخاتمی به اظهارات تازه حسین‌ شریعتمداری

سیاسی
واکنش وکیل محمدخاتمی به اظهارات تازه حسین‌ شریعتمداری

علیزاده‌طباطبایی، وکیل سیدمحمد خاتمی به اظهارات تازه حسین شریعتمداری علیه رئیس دولت اصلاحات واکنش نشان داد.

مدیرمسئول و سردبیر کیهان در تازه‌ترین اظهارات خود گفته «آقای خاتمی دو بار با جرج سوروس (سرمایه‌دار صهیونیست آمریکایی و پشتیبان و تامین‌کننده مالی فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸) ملاقات داشته است. ایشان از ما شکایت کرده که وانمود کند خبر کیهان بی‌اساس است ولی شکایت خود را پیگیری نمی‌کند چون می‌داند که ما یک زونکن سند مستحکم از این ملاقات داریم.»

علیزاده‌طباطبایی وکیل سیدمحمد خاتمی در گفتگو با سایت دیدبان ایران می‌گوید: از سال گذشته بالغ بر ۱۰ شکایت علیه آقای حسین شریعتمداری صورت گرفته است اما نکته حائز اهمیت اینجاست که ایشان از مصونیت قضایی برخوردار است. بنده به وکالت از مهندس موسوی، آقای خاتمی و بسیاری دیگر از دوستان از این آقا شکایت کردم اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم. یک هیئت منصفه‌ای آن‌جا وجود دارد که کاملا یکدست رفتار کرده و به طرف آقای شریعتمداری رای صادر می‌کنند! هیئت منصفه بارها اذعان کرده است که به اتفاق آرا شکایت وارد نیست! دادگاه هم اگر تابع نظر هیئت منصفه نباشد، تحت فشار نیروهای امنیتی قرار گرفته و در نهایت آن‌ها هم همان حرف هیئت منصفه را می‌زنند! بنابراین شکایت از حسین شریعتمداری به هیچ کجا نمی‌رسد، چون او کاملا از مصونیت قضایی برخوردار است و نتیجه‌ای هم نخواهد داشت.

علیزاده‌طباطبایی در پایان ضمن درخواست از حسین شریعتمداری مبنی بر رو کردن سند، گفت: به همین دلیل است ما شکایت نمی‌کنیم و الا ادعای آقای شریعتمداری کاملا خلاف واقع است و اصلا ایشان برای سند رو کردن به شکایت نیازی ندارند! ایشان می‌توانند هر سندی که دارند رو کنند البته هیچ سندی وجود خارجی ندارد.

بازدید اپلیکیشن 67 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. این حسین خان شریعتمداری به چه دلیل باید مصونیت قضایی داشته باشند؟!!! مدیر مسئول یک روزنامه مگر مصونیت قضایی دارد؟!!! پس این روزنامه هایی که تعطیل شدند، مگر مصونیت قضایی نداشته اند؟!! خون ایشان رنگ دیگری دارد؟؟

پاسخ دهید