دانلود اپلیکیشن هفت صبح

هفت نکته درباره کوین یامگا؛ اولین خارجی مدنظر استقلال

ورزشی
هفت نکته درباره کوین یامگا؛ اولین خارجی مدنظر استقلال

نخستین بازیکن خارجی مدنظر استقلال کوین یامگا بازیکن ۲۵ ساله و فرانسوی است که قرار شده به زودی عازم تهران شود و پس از شرکت در تست‌های پزشکی و انجام توافقات نهایی، قراردادش را با باشگاه استقلال به امضا برساند.

شماره یک کوین یامگا اکنون عضو تیم وایله بولد کلاب دانمارک است و هم تیمی سعید عزت اللهی به شمار می رود.

شماره دو کوین یامکا کارش را از تیم جوانان کیه وو ورنا ایتالیا آغاز کرد. سپس به تیم های سیه نا، آرزو، کارپی و پسکارا در ایتالیا پیوست و در ادامه راهی کشورش و تیم لا بریچونه فرانسه شد و پس از بازگشت به کیوو، فوتبال پرتغال و تیم آوس را برای ادامه فعالیتش انتخاب کرد. سرانجام در سال ۲۰۲۰ به وایله بولد کلاب پیوست.

شماره سه کوین یامگا این فصل در ۱۱ بازی برای این تیم دانمارکی به میدان رفته که دو پاس گل داده است. او فصل قبل نیز ۲۳ بار برای وایله بازی کرد و دو پاس گل داد. وایله اکنون بدون کسب پیروزی در قعر جدول لیگ دانمارک جای دارد

شماره چهار بیشترین حضور این بازیکن ۲۵ ساله، در تیم های پایه ایتالیا و اصطلاحا پریماورا بوده و او سابقه حضور در سری C ایتالیا را نیز در کارنامه دارد. بهترین دوران عملکرد این بازیکن به فصل ۲۰۱۴ – ۲۰۱۵ بازمیگردد که برای تیم جوانان کیه وو ۱۶ بار در ۳۴ مسابقه گلزنی کرد که البته در آن فصل، پست او وینگر بود. او در فصل ۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ موفق شد با کیه وو عنوان قهرمانی پریماورا ایتالیا (لیگ جوانان) را از آن خود کند

شماره پنج پست تخصصی کوین یامگا مدافع راست است. او همچنین توانایی بازی به عنوان وینگر راست و چپ را هم دارد. قرارداد این مدافع ۱٫۸۷ متری در تابستان سال آینده به پایان می‌رسد. ترانسفرمارکت ارزش این بازیکن را در حال حاضر ۳۵۰ هزار دلار ارزیابی کرده است.

شماره شش کوین یامگا تاکنون ۱۸۹ بار در مسابقات مختلف به میدان رفته که ۳۲ بار موفق به گلزنی شده و ۱۰ بار نیز پاس گل داده و ۱۹ مرتبه نیز از داوران کارت زرد دریافت کرده است.

شماره هفت یامگا به زودی عازم تهران خواهد شد تا در صورت توافق نهایی با مدیران استقلال، قراردادش را با آبی پوشان امضا کند. در صورتی که این بازیکن به صورت رسمی به جمع شاگردان فرهاد مجیدی اضافه شود، احتمالا پس از این اتفاق شاهد جدایی سیداحمد موسوی از استقلال خواهیم بود.

بازدید اپلیکیشن 56 , بازدید سایت 24

پاسخ دهید