نفرت ملوکانه؛ داستان‌هایی درباره تنفر ترامپ از اوباما

جهان
نفرت ملوکانه؛ داستان‌هایی درباره تنفر ترامپ از اوباما

وکیل پیشین ترامپ می‌گوید که نفرت ترامپ از اوباما به اندازه‌ای بود که یک «اوبامای قلابی» استخدام کرد!

به گزارش سی‌ان‌ان، کتاب افشاگرانه جدیدی که امروز سه‌شنبه از سوی مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ منتشر می‌شود، می‌گوید دونالد ترامپ حتی پیش از آن که به فکر نامزدی ریاست جمهوری آمریکا بیفتد، فکر و ذکرش مشغول باراک اوباما، رئیس جمهوری وقت ایالات متحده بود. محل تولد او را به پرسش می‌کشید و می‌گفت فقط به لطف «اقدام مثبت» (یعنی سهیمه‌ای برای سیاهپوستان) توانسته وارد دانشگاهی معتبر شود.

مایکل کوهن، وکیل پیشین ترامپ، در کتابی که از مشاهدات خود طی سال‌ها همکاری نزدیک با او نوشته است، می‌گوید که نفرت ترامپ از اوباما به اندازه‌ای بود که یک «اوبامای قلابی» استخدام کرد تا در ویدیویی با حضور ترامپ شرکت کند، و بعد ترامپ مانند شو تلویزیونی سابقش، او را «اخراج کند.»

به نوشته ایندیپندنت، کتاب کوهن با عنوان «خاطرات یک پیمان‌شکن»، نامی از شخصی که بنا به ادعا نقش اوباما را بازی کرد، یا تاریخ ضبط ویدیو را ذکر نمی‌کند، اما در آن عکسی منتشر شده است که ترامپ را پشت میزی نشان می‌دهد، نشسته روبه‌روی مردی سیاهپوست با کت و شلوار که یک پرچم آمریکا روی یقه کتش است. روی میز ترامپ دو کتاب هست که روی یکی نام اوباما با حروف درشت دیده می‌شود.

کوهن که سال‌ها در حلقه نزدیکان ترامپ بود، در این کتاب او را «متقلب، دروغگو، دغلکار، زورگو، نژادپرست، مهاجم و کلاه‌بردار» خوانده است.

کوهن خود در سال ۲۰۱۸ به ۹ مورد جرم فدرال، از جمله فرار مالیاتی، دروغگویی به کنگره، و تخلفات مالی در کارزار انتخاباتی ترامپ اعتراف کرد و محکوم به زندان شد.

کایلی مک‌انانی، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید، در بیانیه‌ای که در اختیار روزنامه واشنگتن پست قرار داد، گفت: «کوهن یک مجرم بی‌آبرو و یک وکیل ممنوع‌الوکاله است که به کنگره دروغ گفت. او تمام اعتبارش را از دست داده است و تعجبی نیست که شاهد آخرین تلاش او برای کسب سود از دروغ‌هایش باشیم.»

کوهن در جلسه شهادتش در کنگره آمریکا گفته بود که بیشتر تخلفات خود را به دستور ترامپ انجام داده است، از جمله پرداخت ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت به یک بازیگر فیلم‌های پورن که بنا به ادعا، زمانی با ترامپ رابطه جنسی داشت. ترامپ تمام آن اتهامات را تکذیب کرده است.

بازدید اپلیکیشن 35 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

دوست ملانیا دلیل ازدواج او با ترامپ را فاش کرد دوست ملانیا دلیل ازدواج او با ترامپ را فاش کرد
جهان
بهترین دوست سابق ملانیا ترامپ طی اظهاراتی گفته است که ازدواج بانوی اول آمریکا با دونالد ترامپ صرفا یک "معامله" بوده است استفانی وینستون وولکاف که به عنوان بهترین دوست سابق ملانیا ترامپ مطرح شده در مصاحبه با بی.بی.سی عنوان کرد: من قطعا معتقدم این یک ازدواج معامله‌ای بوده است.…...
هلندی‌های خشمگین، هلندی‌های آسوده خیال هلندی‌های خشمگین، هلندی‌های آسوده خیال
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، آرش پورابراهیمی | حدود ۲۰۰نفر در مقابل وزارت دادگستری هلند در شهر لاهه تجمع کرده‌اند. احتمالا از مکانی که برای تجمع به آن‌ها داده شده، راضی نیستند اما امیدوارند که با فریاد و البته به کمک بلندگوهای دستی صدایشان را به پارلمان هلند که کمی ‌دورتر قرار…...
دردسر تازه برای ‌دونالد ترامپ دردسر تازه برای ‌دونالد ترامپ
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | ‌نشریه آتلانتیک روز پنجشنبه با استناد به چندین منبع گمنام در مقاله بلندی گزارش داد که ترامپ در سفر خود به فرانسه در سال ۲۰۱۸، پیشنهاد دیدار از گورستان آمریکایی «اِن مارن» در نزدیکی پاریس را رد کرده زیرا نگران بوده که موهایش زیر باران خراب…...

پاسخ دهید