نجات بازیگر زن سینمای هالیوود از جنگل‌های کنگو

جهان
نجات بازیگر زن سینمای هالیوود از جنگل‌های کنگو

فرارو: اشلی جاد بازیگر مشهور سینمای هالیوود در یک پست زنده اینستاگرام گفت طی گشت و گذاری در جنگلی بارانی کنگو دچار حادثه و جراحاتی فاجعه‌بار متحمل شده است.

اشلی جاد گفت که در کنگو در حال گشت و گذار بود که پایش به درختی گیر کرد و افتاد. او به یاد می‌آورد که ۵ ساعت کف جنگل افتاده بوده و وقتی توسط برادران کنگویی‌اش به اردوگاه خود بازگردانده می‌شد، مانند یک حیوان زوزه می‌کشید.

وی افزود که طی خروج از جنگل و رسیدن به شهر پایتخت کینشاسا، چند بار از هوش رفته است و با ذکر آیاتی از انجیل سعی داشته خود را هوشیار نگه دارد.

جاد نهایتا پس از آنچه تجربه‌ای بی‌نهایت وحشتناک توصیف می‌کند، به واحد آسیب ترومای بیمارستانی در آفریقای جنوبی منتقل شد.

وی همچنین گفت که تفاوت میان من و یک فرد کنگویی این است که بیمه حادثه به من اجازه داد ۵۵ ساعت بعد از وقوع حادثه، روی تختی در بیمارستانی مجهز در آفریقای جنوبی بستری شوم.

بازدید اپلیکیشن 53 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اقدام جالب وزیر خارجه انگلیس در یک مصاحبه اقدام جالب وزیر خارجه انگلیس در یک مصاحبه
جهان
برترین‌ها: ‏دامینیک راب، وزیر خارجه انگلیس، جارو را طوری گذاشته زیر دستگیره تا کسی در را باز نکند....
رایزنی اروپا با آمریکا برای لغو تحریم‌های ایران رایزنی اروپا با آمریکا برای لغو تحریم‌های ایران
جهان
ایسنا: الجزیره از رایزنی اتحادیه اروپا با آمریکا برای لغو تحریم های یک جانبه اعمال شده بر ایران خبر داد. شبکه الجزیره به نقل از اتحادیه اروپا نوشت: ما با کشورهای عضو برجام و دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره بازگرداندن توافق هسته ای به مسیر اصلی آن در…...
خوابیدن مردم پرو در صف دریافت کپسول ‌اکسیژن خوابیدن مردم پرو در صف دریافت کپسول ‌اکسیژن
جهان
صدها شهروند اهل لیما پایتخت پرو برای دریافت کپسول اکسیژن پزشکی، کالایی که برای بیماران کووید-۱۹ حیاتی است، در پیاده‌رو و در صف خوابیده‌اند. شیوع موج دوم کرونا باعث افزایش تقاضا برای اکسیژن و بروز کمبود این کالای طبی برای بیماران شده. از زمان شیوع همه‌گیری در ماه مارس تاکنون…...

پاسخ دهید