نامه تاج به فیفا: فدراسیون موافق ورود زنان به ورزشگاه‌هاست

ورزشی
نامه تاج به فیفا: فدراسیون موافق ورود زنان به ورزشگاه‌هاست

فیفا از موافقت فدراسیون فوتبال ایران برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، فیفا اعلام کرده است که فدراسیون فوتبال ایران موافقت خود را برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها برای بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام کرده است ولی هنوز موافقت دولت در این زمینه باقی مانده است. فیفا مدت‌هاست که برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها در ایران با فدراسیون فوتبال این کشور مذاکره کرده است و در بازی فینال لیگ قهرمانان بین پرسپولیس و کاشیما نیز تعدادی از بانوان توانستند در حضور اینفانتینو این بازی را از نزدیم ببینند.

فیفا خواستار این است که این مساله قبل از بازی اول ایران در انتخابی جام جهانی در ورزشگاه آزادی که برابر کامبوج است حل و فصل شود.

فیفا اعلام کرده که مهدی تاج در نامه‌ای عنوان کرده کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال ایران موافقت خود را برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها در انتخابی جام جهانی اعلام کرده است. او همچنین اعلام کرده که موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها به طور مستقیم با وزیر ورزش و جوانان ایران بررسی می‌شود.

خبرگزاری آسوشیتدپرس عنوان کرد: فدراسیون فوتبال ایران موافقت خود را برای حضور زنان به ورزشگاه‌ها در رقابت‌های انتخابی جام جهانی قطر اعلام کرده است.

یکی از سخنگوهای فیفا هم گفت: تمام توافقات و موافقت‌های لازم حاصل شده است تا بانوان ایرانی بتوانند بازی‌های تیم ملی کشورشان را از نزدیک ببینند.

بازدید اپلیکیشن 53 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۲۵ آبان صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۲۵ آبان
ورزشی
مروری داریم بر صفحه یک روزنامه‌های ورزشی امروز: ایران ورزشی با تیتر آشفتگی به مواردی اشاره کرده که باعث باخت تیم ملی به عراق شده. علی پروین ضمن انتقاد از تیم ملی، پیش بینی کرده که شاگردان ویلموتس راهی مرحله بعدی شوند. خبرورزشی با تیتر روزهای غرور خداحافظ، به شکست…...
صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۱۲ آذر صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۱۲ آذر
ورزشی
مروری داریم بر روزنامه‌های ورزشی امروز: خبرورزشی با تیتر ما هیچ، ما نگاه به ناکامی ایران در مراسم برترین‌های سال فوتبال آسیا پرداخته است. پاسخ جالب کالدرون به منتقدانش و برنامه استراماچونی برای موفقیت در آسیا، تیترهای دیگر این روزنامه است. پیروزی عکسی از شجاع خلیل‌زاده منتشر کرده و نوشته…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
جمعه اول آذر *** هفته ۱۱ لیگ برتر ایران پرسپولیس - نفت‌ مسجدسلیمان ساعت: ۱۶:۱۵زنده از شبکه سه...

نظرات کاربران

پاسخ دهید