مسعود رجوی زنده است؟

سیاسی
مسعود رجوی زنده است؟
بخشهای مهم صحبتهای ابراهیم خدابنده یکی اعضای جدا شده از گروهک منافقین را از قول خبرگزاری تسنیم برایتان نقل می کنیم:

مسعود رجوی زنده است

* سازمان مجاهدین خلق اکنون در مرحله‌ای است که غربی‌ها زیاد مایل نیستند به آن نزدیک شوند؛ البته این بیشتر مربوط به سابقه سازمان و میزان تنفر مردم ایران از سازمان است. دستگاه‌های اطلاعاتی غرب نیز از این موضوع به‌خوبی اطلاع دارند.

* سازمان امروز مانند مگس مزاحمی است که توان کشتن و ضربه اساسی وارد کردن به نظام ندارد، اما می‌تواند ذهن‌ها را به خود متوجه سازد و آزار کوچکی برساند. امروز هیچ کس معتقد نیست که سازمان تهدید امنیتی جدی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است.

* اعضای سازمان تلاش می‌کنند در شبکه‌های اجتماعی، پست‌های مریم رجوی را پربیننده کنند، در این راستا از ماشین‌های ترول برای ترند کردن مریم رجوی و سازمان استفاده می‌کنند. فعالیت‌های سازمان در شبکه اجتماعی اینستاگرام افزایش پیدا کرده چون توئیتر و فیس‌بوک محیط کنترل‌شده‌تری هستند. اینها اکانت‌های فیک زیادی می‌سازند و از آن‌ها استفاده می‌کنند.

* تصویری که از گورخوابی برخی از مستمندان منتشر شد، به‌قدری توسط اکانت‌های سازمان بازنشر داده شد که دختر من که در انگلیس است، فکر می‌کرد نیمی از مردم تهران گورخواب هستند!موضوع گفتگوی آنان با کاربران شبکه‌های اجتماعی، مشکلات آن فرد و جامعه است، به‌طور مثال با یک فرد بیکار به گفتگو می‌نشینند و در نهایت او را به این نتیجه می‌رسانند که “دلیل بیکاری تو، جمهوری اسلامی ایران است و اگر این نظام حاکم نبود، تو اکنون شغل خوبی داشتی”.

* مسعود رجوی به‌احتمال زیاد زنده است ولی فرقی بین مرده و زنده وی نیست چون از نظر غربی‌ها که می‌خواهند از این سازمان استفاده کنند مسعود رجوی مهره سوخته است و کارآیی خود را از دست داده بنابراین این تصور وجود ندارد که مسعود رجوی به‌خواست و اراده خودش ظاهر نمی‌شود بلکه به وی گفتند که «شما بازنشسته شوید، و کارت تمام شده است».

بازدید اپلیکیشن 190 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

روایتی جدید درباره مرگ مسعود رجوی روایتی جدید درباره مرگ مسعود رجوی
سیاسی
جماران نوشت:حسن نژاد در این گفت و گو تصریح کرد: بی تردید مسعود رجوی به عربستان فرار کرد و در آن جا مُرد. اگر این چنین نبود یک مسئول عربستانی در سال ۲۰۱۷ در جریان کنفرانس سازمان منافقین در پاریس مرگ مسعود رجوی را اعلام نمی کرد. «علی حسین نژاد»…...
درباره سفر مشکوک سرکرده منافقین به اسرائیل درباره سفر مشکوک سرکرده منافقین به اسرائیل
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح | دیروز خبر آمد که «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی نفاق در سفری محرمانه به تل‌آویو با هدف تشدید اقدامات علیه ایران با مقامات این رژیم دیدار و گفت‌وگو کرده است. * یک: آنطور که فارس نوشته، یک دیپلمات فرانسوی مقیم اسرائیل، از سفر مهم «مریم رجوی»…...
مرگ مسعود رجوی پس از سال‌ها تائید شد مرگ مسعود رجوی پس از سال‌ها تائید شد
سیاسی
اعتمادآنلاین نوشت: تشکیلات سیاه و مافیایی رجوی بالاخره به محوریت «مریم قجرعضدانلو»، ملقب به مریم رجوی، بعد از سال‌ها لاپوشانی مرگ مرموز سرکرده مجاهدین مسعود رجوی، ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ با نصب بیلبوردی در زندان مانز آلبانی، موسوم به اشرف ۳، خبر مرگ او را تایید کرد. تشکیلات سیاه و مافیایی…...

پاسخ دهید