دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ماجرای پرونده کودک‌آزاری یک معلم در آذربایجان شرقی

اجتماعی
ماجرای پرونده کودک‌آزاری یک معلم در آذربایجان شرقی

در روز‌های اخیر خبری در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی شهرستان اهر مبنی بر کودک آزاری یک معلم روستایی به شکل گسترده‌ای دست به دست شد. اما دادستان عمومی و انقلاب اهر (آذربایجان شرقی) با بیان اینکه خبر مربوط به کودک آزاری در شهرستان مربوط به سال قبل است گفت: اتهام کودک آزاری معلم اهری در شعبه ویژه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان در حال رسیدگی و انجام تحقیقات مقدماتی است.

رحیم عبدالهی در یک گفت و گوی خبری گفت: در پی گزارش مرجع انتظامی و شکایت دو نفر از والدین دانش‌آموزان یکی از روستا‌های بخش مرکزی اهر مبنی بر کودک آزاری فرزندان شان توسط معلم روستا در سال گذشته، موضوع بلافاصله بصورت ویژه در شعبه بازپرسی دادسرا مطرح و تحت رسیدگی قضایی قرار گرفت. دستگاه قضایی با جدیت و دقت و حفظ استقلال قضایی و بدون توجه به حواشی ایجاد شده، موضوع را در اسرع وقت رسیدگی و مطابق قانون و مقررات قضایی اتخاذ تصمیم لازم خواهد کرد.

در همین حال فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان اهر نیز گفت: در پی انتشار خبر کودک آزاری در اهر، در اولین فرصت اقدام به تشکیل جلسه شورای تامین با حضور مسئولان قضایی، امنیتی نظامی و انتظامی شد. در این جلسه پس از طرح موضوع، همه دستگاه‌های مرتبط، گزارش لازم را ارائه دادند و متعاقبا اطلاعات تکمیلی از سوی دستگاه قضایی به اطلاع عموم خواهد رسید. به شهروندان عزیز اطمینان می‌دهیم شورای تامین تا حصول نتیجه نهایی پیگیر موضوع خواهد بود.

منبع: ایرنا

بازدید اپلیکیشن 60 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید