قدم بعدی مگان برای جدایی از خانواده سلطنتی

جهان
قدم بعدی مگان برای جدایی از خانواده سلطنتی

فارس نوشت: مگان مارکل عروس خانواده سلطنتی انگلیس برای کمک مالی به پروژه «فیل‌های بدون مرز» طی قراردادی با کمپانی دیزنی همکاری می‌کند.

مگان مارکل در ازای کمک مالی به یک موسسه خیریه حیات وحش با دیزنی قرارداد امضا کرده است. روزنامه بریتانیایی «تایمز» گزارش داد که مارکل در ازای یک کمک خیریه برای حفاظت از فیل‌ها تحت عنوان برنامه «فیل‌های بدون مرز» برای یک پروژه نامشخص دیزنی صداپیشگی انجام می‌دهد.

این قرارداد پس از آن صورت می‌گیرد که «پرنس هری» و همسرش «مگان مارکل» اعلام کرده بودند که قصد دارند از عضویت در خانواده سلطنتی بریتانیا بیرون بیایند و یک زندگی عادی داشته باشند. آخرین ارتباط کاری این زوج با کمپانی دیزنی به ماه جولای و حضور در اکران اولیه اروپایی فیلم سینمایی انیمیشن «شیرشاه» بازمی‌گردد.

شاهزاده هری نوه ملکه بریتانیا و همسر «مگان مارکل» با خبر جدایی خود از خانواده سلطنتی و استعفا از انجام وظایف پادشاهی، خانواده سلطنتی را به لرزه انداختند. این در حالیست که ظاهرا ملکه الیزابت دوم نیز از این موضوع بی‌خبر بوده است.

به گزارش «بی‌بی‌سی» فضای کاخ از چنین تصمیمی «ناامید» و تا حدی «آسیب‌دیده» توصیف شد. روزنامه‌های روز پنجشنبه بریتانیا نیز از «شکاف» بین اعضای خانواده سلطنتی و «دلخوری» ملکه نوشتند.

بازدید اپلیکیشن 83 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جدایی پرنس هری و مگان مارکل از خانواده سلطنتی جدایی پرنس هری و مگان مارکل از خانواده سلطنتی
دیدنی‌ها
پرنس هری و مگان مارکل قصد دارند از خانواده سلطنتی بریتانیا جدا شوند. شاهزاده هری (نوه ملکه بریتانیا) و همسر مشهورش "مگان مارکل" با خبر جدایی خود از خانواده سلطنتی و استعفا از انجام وظایف پادشاهی خبرساز شده و خانواده سلطنتی را به لرزه انداختند. این در حالیست که ظاهرا…...
جنجال استفاده عروس ملکه از گردنبند چشم‌زخم جنجال استفاده عروس ملکه از گردنبند چشم‌زخم
جهان
استفاده مگان مارکل، از یک گردنبند باستانی در سفر اخیرش به آفریقای جنوبی سر و صدای زیادی به پا کرده است. استفاده عروس ملکه انگلیس از یک گردنبند چشم زخم انتقاد بسیاری را برانگیخت. مگان مارکل در سفر اخیری که به کشور آفریقای جنوبی داشت برای در امان ماندن از…...
نامزدی نوه ملکه بریتانیا با بازیگر آمریکایی نامزدی نوه ملکه بریتانیا با بازیگر آمریکایی
جهان
رسانه‌های بریتانیا امروز جمعه خبر نامزدی نوه ملکه بریتانیا با یک مدل آمریکایی را منتشر کردند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، پرنس هری، نوه ملکه بریتانیا رسما با «مگان مارکل» بازیگر و مدل آمریکایی، نامزد کرد. کاخ سلطنتی بریتانیا با اعلام این خبر گفت مراسم ازدواج آنها بهار سال آینده برگزار…...

پاسخ دهید