خبر فوری : انتخابات هیات رئیسه دائمی مجلس یازدهم فردا انجام می‌شود

فرود موفقیت آمیز هواپیمای بدون چرخ در مهرآباد!

دیدنی‌ها
video
فرود موفقیت آمیز هواپیمای بدون چرخ در مهرآباد!

یک پرواز داخلی خطوط هوایی ایران ایر ،توانست با مهارت‌های خلبان بدون باز شدن چرخ‌ها در فرودگاه مهرآباد تهران فرود بیاید.ایران ایر در خصوص حادثه سه شنبه شب در مهرآباد اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش تابناک جوان به نقل از رکنا، اطلاعیه ایران ایر در خصوص سانحه در فرودگاه مهرآباد به شرح زیر است.
به لطف خداوند متعال و مهارت استاد خلبان سلیمانی، خلبان دوم غیاثی و کرو پروازی، هواپیمای فوکر F۱۰۰ “هما” که از مبدا جزیره قشم به مقصد تهران پرواز نموده بود به سلامت در فرودگاه مهرآباد فرود آمد و مسافران گرامی پرواز در صحت و سلامت کامل از هواپیما تخلیه و به سالن CIP فرودگاه مهرآباد تهران منتقل گردیدند.
تمامی مسافران پرواز از نظر پزشکی مورد معاینه قرار گرفته و توسط تیم روابط عمومی مورد دلجویی قرار گرفتند. سپس تمامی مسافران پرواز با خودرو‌های مخصوص ترانسپورت کرو به منازل خود اعزام گردیدند.

بازدید اپلیکیشن 142 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جمله منشوری مهران مدیری در برنامه دورهمی جمله منشوری مهران مدیری در برنامه دورهمی
دیدنی‌ها
شوخی نامتعارف مهران مدیری درباره [...] و [...] برای برنامه دورهمی حاشیه درست کرده...
«سوئیت‌هوم»ها از جان ما چه می‌خواهند؟ «سوئیت‌هوم»ها از جان ما چه می‌خواهند؟
دیدنی‌ها
خانه‌های همیشه تمیز و دستمال‌کشیده اینستاگرامی، زن و شوهرهایی که همیشه در بهترین حالت خودشان هستند. بچه‌هایی که شانه موهای‌شان به هم نریخته ‌و خانه را کثیف نمی‌کنند و میزهایی که همیشه شبیه یک مهمانی چیده ‌شده ‌است. اما زندگی رنگی‌رنگی سوئیت‌هوم‌ها و بلاگرهای اینستاگرامی از کجا می‌آید و از…...
ببینید| فیلمی قدیمی و دیده نشده از تهران ۷۰سال پیش! ببینید| فیلمی قدیمی و دیده نشده از تهران ۷۰سال پیش!
دیدنی‌ها
فیلمی قدیمی از میدانها و خیابان های دهه ۳۰شهر تهران ساخته شده که تهران را "عروس ایران" معرفی می‌کند در این فیلم میدان و خیابانهای قدیمی شهر تهران را مشاهده می‌کنید....

نظرات کاربران

پاسخ دهید