شناسایی عامل انتشار برنامه دورهمی با حضور ملک‌مطیعی

فرهنگی
شناسایی عامل انتشار برنامه دورهمی با حضور ملک‌مطیعی

جمعه شب بود که خبر پخش برنامه دورهمی با حضور ناصر ملک مطیعی در یکی از شبکه های ماهواره‌ای در رسانه های مجازی پخش شد و نظر همه را به خود جلب کرد.

به گزارش میزان، پس از انتشار این خبر راس ساعت اعلام شده، برنامه دورهمی با حضور بازیگر قدیمی پخش شد اما با تصویری که مشخص بود توسط یک گوشی موبایل ضبط شده است.

آنچه مشخص است میهمانان برنامه دورهمی در هنگام ضبط این برنامه نمی توانند از تلفن همراه خود برای فیلمبرداری استفاده کنند. هر چند مسئولین این برنامه تمهیدی برای تحویل تلفن های همراه در خارج ازاستودیو نیز انجام نداده‌اند و انتشار فیلم های غیر رسمی این برنامه نیز تاکنون بی سابقه بوده است.

حال بر اساس آخرین اخباری که به دست آمده صاحب فیلم حضور ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی که با گوشی موبایل به شکل غیر قانونی این برنامه را ضبط کرده است توسط تیم برنامه دورهمی شناسایی و پیدا شده است.

لازم به ذکر است فرد مذکور این برنامه را علاوه بر غیر قانونی بودن آن به هر طریقی که هنوز مشخص نیست در اختیار شبکه‌های ماهواره‌ای قرار داده است.

بازدید اپلیکیشن 426 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

عاشقانه‌ای ‌درباره ‌مهاجرت عاشقانه‌ای ‌درباره ‌مهاجرت
فرهنگی
روزنامه هفت صبح | گفت‌وگوی همایون اسعدیان با‌ نوید محمودی کارگردان و ندا جبرائیلی و سوگل خلیق بازیگران فیلم مردن در آب مطهر در آپارات. ‌نوید محمودی می‌گوید: *** خلاصه بودن تیتراژ من وقتی که قصه به ذهنم آمد و آدم‌هایی که باید در این ماشین باشند، احساس می‌کردم می‌خواهم…...
سایه ‌کرونا‌ بر ‌گیشه‌ سینماها سایه ‌کرونا‌ بر ‌گیشه‌ سینماها
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، گروه سینما | آیا هراس جمعی از ابتلا به ویروس کرونا، روی استقبال مخاطبان از سینماها اثرخواهد گذاشت؟ این چندمین بار است که در یک‌سال اخیر سینما تحت تاثیر وقایع مختلف قرار می‌گیرد. بحران کرونا چند وقتی است اکثر رویدادهای عمومی جهان را تحت تاثیر قرار داده…...
منیژه حکمت از خجالت شهاب درآمد: ادب نداری! منیژه حکمت از خجالت شهاب درآمد: ادب نداری!
فرهنگی
برترین‌ها: منیژه حکمت؛ تهیه‌کننده و کارگردان سینمای ایران از اظهارات اخیر شهاب حسینی در جشنواره فیلم فجر علیه تحریم‌کنندگان این جشنواره از جمله مسعود کیمیایی انتقاد کرد. حکمت در یادداشتی با عنوان «آقاى شهاب حسینى نیاموختى» که در صفحه توییتر خود منتشر کرد، نوشت: *سئوالى که برایم پیش آمده این…...

نظرات کاربران

  1. ی جوری نوشته ب هر طریقی ک مشخص نیس انگار مثلا زمون قاجاره…خب اینهمه اپ ارتباطی..با یکیشون فیلم موبایلو فرستاده دیگه..بعدم یجوری نوشته طرفو شناسایی کردن انگار قراره در اسرع وقت اعدامش کنن..ی فیلم گرفته فرستاده..از نظر قانون چ جرمی کرده مثلا؟!!!؟

پاسخ دهید