شناسایی عامل انتشار برنامه دورهمی با حضور ملک‌مطیعی

فرهنگی
شناسایی عامل انتشار برنامه دورهمی با حضور ملک‌مطیعی

جمعه شب بود که خبر پخش برنامه دورهمی با حضور ناصر ملک مطیعی در یکی از شبکه های ماهواره‌ای در رسانه های مجازی پخش شد و نظر همه را به خود جلب کرد.

به گزارش میزان، پس از انتشار این خبر راس ساعت اعلام شده، برنامه دورهمی با حضور بازیگر قدیمی پخش شد اما با تصویری که مشخص بود توسط یک گوشی موبایل ضبط شده است.

آنچه مشخص است میهمانان برنامه دورهمی در هنگام ضبط این برنامه نمی توانند از تلفن همراه خود برای فیلمبرداری استفاده کنند. هر چند مسئولین این برنامه تمهیدی برای تحویل تلفن های همراه در خارج ازاستودیو نیز انجام نداده‌اند و انتشار فیلم های غیر رسمی این برنامه نیز تاکنون بی سابقه بوده است.

حال بر اساس آخرین اخباری که به دست آمده صاحب فیلم حضور ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی که با گوشی موبایل به شکل غیر قانونی این برنامه را ضبط کرده است توسط تیم برنامه دورهمی شناسایی و پیدا شده است.

لازم به ذکر است فرد مذکور این برنامه را علاوه بر غیر قانونی بودن آن به هر طریقی که هنوز مشخص نیست در اختیار شبکه‌های ماهواره‌ای قرار داده است.

بازدید اپلیکیشن 426 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. ی جوری نوشته ب هر طریقی ک مشخص نیس انگار مثلا زمون قاجاره…خب اینهمه اپ ارتباطی..با یکیشون فیلم موبایلو فرستاده دیگه..بعدم یجوری نوشته طرفو شناسایی کردن انگار قراره در اسرع وقت اعدامش کنن..ی فیلم گرفته فرستاده..از نظر قانون چ جرمی کرده مثلا؟!!!؟

پاسخ دهید