سپاه نخواهد گذاشت مردم ذره‌ای در سختی قرار بگیرند

سیاسی
سپاه نخواهد گذاشت مردم ذره‌ای در سختی قرار بگیرند

بخشهای مهم صحبتهای سردار سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه در مراسم افتتاح متمرکز ۲۸۶۰ واحد مسکونی و احداثی و همچنین تعمیر و بازسازی ۳۸ مدرسه در کشور را از قول خبرگزاری تسنیم برایتان نقل می کنیم:

* ملت ایران نشان دادند بزرگ‌تر از تحریم و دشمنان‌مان هستند. اراده ملت ایران بزرگتر از اراده دشمنان است. مردم ما بزرگتر از سیل هستند و بر آن غلبه کردند مردم ما آموختند در جنگ باید زیباتر زندگی کنند.

* سپاه از درون مردم جوشیده است، برادران سپاهی فرزندان این مردم هستند. سپاه از مردم، با مردم و برای مردم در سختی‌ها و مشکلات است.

* سپاه بی‌هیچ منتی به مردم خدمت می‌کند، سینه پاسداران سپر بلای این ملت بوده و سپاه قلعه‌های مستحکم برای حفاظت از مردم هستند.

* هر آنچه در اختیار سپاه است به مردم تعلق دارد. این‌گونه نیست که فقط سپاه از مردم محافظت کند بلکه امروز مردم هم از سپاه در برابر دشمنان محافظت می‌کنند.

* هر چه به این مردم خدمت کنیم بازهم کم است، ما از رهبرمان فرمان و دستور داریم که با همه وجود و شبانه‌روزی برای اعتلای این کشور و زدودن غبار محرومیت و فقر از سیمای شریف این مردم عزیز تلاش کنیم.

* سپاه نخواهد گذاشت که مردم ما ذره‌ای در سختی قرار بگیرند ما با امید به خدا دل سختی‌ها را می‌شکافیم.

* امروز شاهد برطرف شدن مشکلات هستیم تا شرایط را بهتر از قبل کنیم. ما برای حل مشکلات مردم از پای نخواهیم نشست چون این رسم و مرام ماست.

* فشار دشمنان را سبب قدرتمندتر شدن انقلاب اسلامی است، فشار دشمن جز قوی‌تر شدن، بالابردن روحیه و انگیزه ملت برای ساختن ایران، پیشرفت بیشتر، امن‌تر، مستقل و خودکفاشدن هیچ تاثیر دیگری نداشته است.

بازدید اپلیکیشن 25 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

داستان یک مناظره بسیار بسیار آرام داستان یک مناظره بسیار بسیار آرام
کاربران ویژه - سیاسی
روزنامه هفت صبح، احسان محمدی | روایت شاهد عینی از مناظره بسیار دیده شده در فضای مجازی. در عصر ارتباطات هر کس این بخت را دارد که چند دقیقه به شهرت برسد. به نیک‌نامی یا بدنامی. اگر پیش از این تنها ستاره‌های سیاست و سینما و موسیقی و ورزش این…...
چرا صلاحیت قالیباف با وجود پرونده اقتصادی تایید شد؟ چرا صلاحیت قالیباف با وجود پرونده اقتصادی تایید شد؟
سیاسی
سخنگوی قوه قضاییه گفت که محمدباقر قالیباف در پرونده قائم مقامش در شهرداری تهران متهم نیست. به گزارش ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در پاسخ به سوالی درباره ویروس کرونا و اینکه وزارت بهداشت در مورد لغو پروازها به چین هشدار داده بود اما باز هم در جریان است و اینکه آیا…...
علت استعفای نماینده سروستان از مجلس اعلام شد علت استعفای نماینده سروستان از مجلس اعلام شد
سیاسی
خبرگزاری‌ها از اعلام وصول تقاضای استعفای داریوش اسماعیلی نماینده سروستان به‌ هیات رئییسه مجلس خبر داده‌اند. امیرحسین قاضیزاده عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه نامه استعفای داریوش اسماعیلی از نمایندگی مجلس را قرائت کرده است. خبرگزاری ایسنا می‌نویسد طبق نامه قرائت شده این نماینده توضیح…...

پاسخ دهید