دانلود اپلیکیشن هفت صبح

سرگردانی کاروان پرسپولیس در فضای سبز فرودگاه

ورزشی
سرگردانی کاروان پرسپولیس در فضای سبز فرودگاه

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در اتفاقی عجیب و غریب پس از چند ساعت معطلی در فرودگاه مهرآباد به‌خانه برگشتند.

در شرایطی که اعضای تیم پرسپولیس از ساعت ۱۰ صبح امروز برای سفر به عربستان و برگزاری دیدار با الهلال در فرودگاه مهرآباد حضور یافته بودند اما دولت این کشور تاکنون مجوز این سفر را صادر نکرده است. پرسپولیسی‌ها پس از حدود چهار ساعت معطلی در فرودگاه تصمیم گرفتند این محل را ترک کنند تا پس از دریافت مجوز این سفر بار دیگر به فرودگاه مهرآباد بروند. اینکه واقعا در پس این ماجرا چه چیزی است به زودی مشخص می شود. باید دید آیا کم کاری از سوی باشگاه پرسپولیس بوده یا واقعا کارشکنی از طرف سعودی ها بوده است. اما آن چیزی که جای تعجب دارد این است که در چند ماه گذشته تیم های ورزشی به عربستان سفر داشته اند و هیچ کدام با مشکل عدم اجازه برای پرواز روبرو نشد اند اما حالا چه شده که به کاروان تیم پرسپولیس اجازه پرواز نداده اند این باشگاه باید شفاف سازی کند.

تیم پرسپولیس امروز قرار بود راهی عربستان شود تا خود را برای بازی با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. این بازی روز شنبه برگزار می شود.

در شرایطی که پرسپولیس امروز به مقصد ریاض پرواز داشت اما ناهماهنگی‌ها سبب شد تا این پرواز با تاخیر مواجه شود و هنوز هم اعضای تیم سرخپوش پایتخت آسمان تهران را ترک نکرده‌اند.

معطلی اعضای تیم پرسپولیس در فرودگاه سبب شده تا کادرفنی و بازیکنان به شدت عصبانی باشند و حالا در جدیدترین واکنش یحیی گل‌محمدی با انتشار یک استوری خشم خود را به نمایش گذاشته است. او با انتشار تصویری از خودش به همراه حمید مطهری، مهرداد خانبان و داوود فنایی نوشته: «این وضعیت ماست، فعلا چهار ساعته تو کف فرودگاه نشستیم و اومدیم هوا خوری!»

پرسپولیس
استوری یحیی گلمحمدی با اسمایلی خشم

افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس «کارشکنی سعودی‌ها» را عامل این تاخیر دانسته بود اما به نظر می‌رسد برخی ناهماهنگی‌ها هم در ماجرا تاثیرگذار بوده‌اند. مسئله اصلی در راه این تاخیر چهار ساعته، از سوی مسئولان پرسپولیس «اجازه فرود در ریاض» عنوان شده و حالا باید دید در نهایت این مشکل چه زمانی برطرف خواهد شد. باتوجه به اینکه پرسپولیس باید در قرنطینه ۲۴ ساعته تا زمان مشخص شدن نتایج تست کرونا باقی بماند، سرخپوشان شرایط سختی را در عربستان خواهند داشت و احتمالا اولین تمرین را فردا برگزار می‌کنند. پرسپولیس روز ۲۴ مهر ماه در ورزشگاه الملز ریاض به مصاف الهلال خواهد رفت و در صورت پیروزی روز ۲۷ مهرماه باید به مصاف برنده النصر و الوحده برود.

بازدید اپلیکیشن 38 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. کارشکنی سعودی داداش اینا دارن تلافی بازی النصر درمیارن میخوان برن رو اعصاب تیم و خسته کنند تیم پرسپولیس سعودی‌‌ها همیشه با عوضی بازی دنبال نتیجه هستن این جام گرفتن اینجوری به درد نمیخوره

پاسخ دهید