سرمای زمستانی آخر هفته به پایتخت برمی‌گردد

اجتماعی
سرمای زمستانی آخر هفته به پایتخت برمی‌گردد

پایتخت از پایان هفته جاری زمستانی می شود.

مدیر کل هواشناسی استان تهران از به پایان رسیدن بهمن ماه با بارش باران خبر داد و اظهار داشت: بهترین شانس بارشِ باران در تهران پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه خواهد بود.

محسن جلالی با اشاره به اینکه از امشب سه شنبه ۲۸ تا چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه امواجی که از ارتفاعات شمالی عبور می‌کنند، احتمال ایجاد رگبارهای محلی و نقطه‌ای در شهر تهران با باران را دارند گفت: شدت و حجم بیشتر ریزش‌ها، روز پنجشنبه بر روی نوار شمالی استان واقع می‌شوند و سایر نقاط استان ممکن است پنجشنبه رگبار خفیف و پراکنده باران را داشته باشند.

وی با بیان اینکه برای روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه نفوذ نصف و نیمه جبهه سرد، دمای بیشینه را به حالت پاییزی و ارتفاعات را به حالت زمستانی باز گرداند افزود: جمعه یکم اسفندماه، نفوذ کامل جبهه سرد، حال و هوایِ زمستانی به اغلب مناطق می‌دهد و دشت‌های جنوبی استان در طول روز پاییزی می‌شوند.

مدیر کل هواشناسی استان تهران از پیش بینیِ افتِ ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما برای استان تهران در مناطق مختلف خبر داد و عنوان داشت: این کاهش دمایی برای ارتفاعات شاید قدری بیشتر نمود پیدا کند و در نتیجه این افت دما، شنبه و یکشنبه هوایِ سرد همچنان پابرجا خواهد بود.

جلالی بیان داشت: در ارتفاعات شمالی استان، از جمعه یکم تا دوشنبه چهارم اسفندماه، امکان یخبندان ضعیف تا متوسط وجود دارد لذا صاحبان مشاغل حساس از جمله باغداران، برای جلوگیری از سرمازدگی محصولات، اقدامات لازم را انجام دهند.

وی اظهار داشت: آسمان تهران، برای امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه صاف تا قسمتی ابری، گاهی نیمه ابری، بعد از ظهر با وزش باد همراه خواهد بود و حداکثر دما ۲۰ درجه سانتی گراد و حداقل دما ۱۲ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است.

بازدید اپلیکیشن 22 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

هنرمندان مسیرشان را از ‌نظام پزشکی جدا کردند هنرمندان مسیرشان را از ‌نظام پزشکی جدا کردند
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | ماجرایی که از نامه مدیر روابط‌عمومی سازمان نظام پزشکی شروع شده بود، بعد از دو روز هنوز هم حاشیه‌هایی به دنبال خودش دارد. یکی‌یکی بازیگران مختلف در بیانیه و اطلاعیه و پست اینستاگرامی موضع خود را نسبت به اولویت واکسن زدن سلبریتی‌ها روشن و مسیرشان را…...
شش پیام مستتر در لباس نوید محمدزاده شش پیام مستتر در لباس نوید محمدزاده
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | این اولین‌بار نیست که طرز لباس پوشیدن نوید محمدزاده در یک مراسم رسمی سروصدا راه می‌اندازد، قبلا هم مثلا با یک کلاه قرمز در مراسم فوتوکال فیلم متری شیش‌ونیم شرکت کرده بود یا حتی سابقه حضور با لباس غیرمتعارف در جشنواره‌های خارجی را هم دارد اما…...
اسامی ۳۶شهرممنوع برای سفر در تعطیلات ۲۲ بهمن اسامی ۳۶شهرممنوع برای سفر در تعطیلات ۲۲ بهمن
اجتماعی
ایسنا نوشت:در آستانه تعطیلات ۲۲ بهمن، ستاد کرونا ۳۶ شهر را پرخطر و سفر به آن‌ها را ممنوع اعلام کرد. در بین این مناطق، جزایر قشم، هرمز و کیش نیز ممنوع‌الورود شده‌اند البته فقط برای خودروهای شخصی و نه مسافران هوایی. پلیس راهور ناجا اواخر هفته گذشته روی دستور ستاد…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید