روایت عارف از کاهش محدودیت‌های محصورین

سیاسی
روایت عارف از کاهش محدودیت‌های محصورین

ایلنا نوشت:رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در جریان سفر به قم با اعضای شورای مرکزی مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه و اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات قم دیدار کرد.

محمدرضا عارف در این دیدارها در خصوص اقدامات فراکسیون امید برای رفع حصر نیز گفت: شخصا در همه نطق‌هایی که در مجلس انجام داده‌ام بحث رفع حصر را مطرح کرده‌ام و کارگروهی هم برای این موضوع تشکیل شد و دیدارهایی هم با رئیس مجلس و رئیس سابق قوه قضاییه در آن زمان انجام شد. البته محدودیت‌هایی که قبلا برای محصورین عزیز بود کاهش پیدا کرد. برای دیدار با رئیس شورای عالی امنیت ملی تا مدت‌ها منتظر انجام این دیدار بودیم که در نهایت انجام شد و در آن دیدار به صراحت گفته شد که شورای عالی امنیت ملی باید برای رفع حصر اقداماتی را انجام دهد؛ هر چند رئیس شورای عالی امنیت ملی در آن جلسه گفت از حصر پوسته‌ای بیشتر نمانده است ولی انتظار از ایشان است که موضوع رفع حصر را که به نفع منافع ملی می‌دانیم با جدیت بیشتری دنبال کند.

بازدید اپلیکیشن 42 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. اگه ما عمل کرد محصورین با اتفاقات و بگیر و ببندهای ترکیه مقایسه کنیم درحق محصورین خیلی خیلی لطف شده وگرنه برای محصورین و برخی غیر محصورین می بایست اتفاقات دیگه ای رقم می خورد نظر امثال عارف هم بدردخودشون می خوره ،،،،،،،

پاسخ دهید