دانلود اپلیکیشن هفت صبح

درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان و کشف ۱۲۰۰ کیلو موادمخدر

اجتماعی
درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان و کشف ۱۲۰۰ کیلو موادمخدر

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان،از کشف یک تن و ۱۹۹ کیلو مواد افیونی و هلاکت یک قاچاقچی مسلح در درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی در شهرستان‌های جنوب استان با سوداگران مرگ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس،‌ سردار احمد طاهری اظهار داشت: شب گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه و انجام اقدامات اطلاعاتی، در دو عملیات همزمان یک تیم از اعضای این باند قاچاق را که با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و چندین دستگاه موتورسیکلت در حال جا به جایی محموله مواد مخدر در منطقه گٌشت –سراوان و مهرستان- ایرانشهر جنوب استان بودند، شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: در این در گیری مسلحانه سوداگران مرگ با رها کردن خودرو و موتورسیکلت ها به سمت ارتفاعات منطقه فرار کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به هلاکت یک قاچاقچی مسلح و دستگیری ۲ سوداگر، تصریح کرد: در این عملیات در بازرسی از خودرو و ۷ دستگاه موتورسیکلت توقیف شده از قاچاقچیان، یک تن و ۱۹۹ کیلو گرم مواد افیونی از نوع تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید