داشتن این گروه خونی، شما را به موفقیت می‌رساند

دانش و فناوری
داشتن این گروه خونی، شما را به موفقیت می‌رساند

یک گروه خونی وجود دارد که اگر از آن برخوردار باشید میتوانید به موفقیت‌های بزرگی در زندگی برسید. بر اساس مجموعه‌ای از کتاب‌ها در این زمینه، موفقیت در کار یا ازدواج ممکن است در گروه خونی شما اثر تاثیر بگیرد. در این میان یک گروه خونی وجود دارد که اگر از آن برخوردار باشید میتوانید به موفقیت‌های بزرگی در زندگی برسید.

 

گروه‌های خونی و خلق و خوی

بر اساس مجموعه‌ای از کتاب‌ها در این زمینه، موفقیت در کار یا ازدواج ممکن است در گروه خونی شما اثر بگذارد. به نظر می‌رسد این نظریه که گروه خونی هر جنبه از شخصیت، خلق و خوی و توانایی آمیزش را تعیین می‌کند نظریه کاملی نیست و پوچ است، اما مانع از بودن در لیست ده کتاب پرفروش ژاپن در سال ۲۰۰۷ نبوده است.

طبق اطلاعات این کتاب، یک فرد با گروه خونی A محفوظ، حساس، مسئول، کمال گرا و محتاط است. با نوع B خوش بین، غیرقابل پیش بینی، خلاق، آزاد اندیش و خلاق است. با نوع O روند گرایانه، پرشور، دارای اعتماد به نفس و وفادار است؛ و با نوع AB اجتماعی، محبوب، آرام، منطقی، انتقادی و تا حدودی بلاتکلیف است.

 

کدام گرو خونی بیشترین موفقیت را در زندگی کسب می‌کند!

اما خب جالب است بدانید بیشتر افراد موفق دارای گروه خونی O هستند ویژگی مثبت این افراد شامل وفاداری، اشتیاق و اعتماد بنفس است. تلاش هایشان را درست و بجا انجام میدهند. اغلب رهبران موفقی هستند و قدرت رهبری کردن را به خوبی در خود دارند و میتوانند از طریق آن‌ها به موفقیت‌های عظیمی در زندگی برسند.

 

آیا این کتاب‌ها اطلاعات درستی به ما می‌دهند!

در واقع، در سال ۱۹۲۷ بود که مفهوم نوع شناسی خون برای اولین بار در ژاپن با انتشار مقاله “مطالعه خلق خوی از طریق گروه خون” توسط دانشمند برجسته تاکی فوروکاوا ظاهر شد. با این حال، تنها در دهه ۱۹۷۰ بود که با انتشار اولین کتاب از ۳۰ کتاب محبوب در این زمینه توسط روزنامه نگار ماساهیکو نومی، تصور قشر وسیعی از جامعه را جلب کرد. از آن زمان، تعداد زیادی کتاب در این زمینه منتشر شده است در حالی که تعداد بیشتری از شرکت‌های تجاری نیز محبوبیت محصولات گروه خونی را نقد کرده اند.

بازدید اپلیکیشن 113 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

رونمایی از موتور ملی ۱۵۵ اسبی شرکت تیوان رونمایی از موتور ملی ۱۵۵ اسبی شرکت تیوان
کاربران ویژه - دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح، سیدمحمدرضا دادگستر | اواخر دی‌‌ سال گذشته بود که در گزارشی خبر از سری جدید موتورهای ایرانی دادیم. در آن زمان چندان امیدی به تولید انبوه این موتورها ولو تا پایان سال ۱۴۰۰ نبود و انتظار می‌رفت آنها هم به سرنوشت پروژه دانشگاه علم و صنعت دچار…...
تست سرعت گوشی سامسونگ A52 و +S9  را ببینید تست سرعت گوشی سامسونگ A52 و +S9 را ببینید
دانش و فناوری
...
کهنه‌کار خشمگین کره‌ای در برابر ریزه‌میزه‌‌ فرانسوی کهنه‌کار خشمگین کره‌ای در برابر ریزه‌میزه‌‌ فرانسوی
کاربران ویژه - دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح، سید‌محمد‌رضا دادگستر | بازار کراس‌اوورهای غیرچینی زیر یک میلیارد تومان همیشه پررونق بوده است. چه زمانی که رنو داستر به عنوان ارزان‌ترین خودروی نوی دو دیفرانسیل وارد آن شد؛ چه زمانی که سیتروئن C3 با وجود تنها دو سال ماندن در آن فروش خوبی را تجربه کرد…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید