خبر درگذشت محمدرضا شجریان تکذیب شد

فرهنگی
خبر درگذشت محمدرضا شجریان تکذیب شد

ایسنا: دکتر حسن عباسی ـ یکی از پزشکان معالج محمدرضا شجریان ـ با بیان اینکه هم اینک در بخش مراقبت های ویژه بالای سر این هنرمند است، تاکید کرد که خبرهای منتشرشده درباره به کما رفتن و درگذشت او را تایید نمی کند.

با اعلام خبر بستری شدن دوباره محمدرضا شجریان و اطلاعیه بیمارستان جم که از مردم تقاضا شده بود برای بهبودی این هنرمند، دعا کنند در چند ساعت گذشته خبرهایی مبنی بر به کما رفتن و درگذشت استاد آواز ایران منتشر شده بود که ما در تماس هایی در چند دقیقه پیش با حسن عباسی عضو تیم معالج وی صحت و سقم این خبر را جویا شد.

دکتر حسن عباسی در گفت وگویی با ما با نادرست خواندن این خبرها تاکید کرد، استاد آواز ایران با وجود شرایط بحرانی وضعیت جسمانی، در کما نیست.

عضو تیم پزشکان معالج استاد آواز ایران در توضیح این مطلب گفت: شاید زمانی که شب گذشته یکی از همکاران، ایشان را ویزیت کرده‌اند، استاد به علت استفاده داروهای آرامبخش در خواب بوده‌اند. ولی ایشان در حال حاضر در کما نیستند.

این پزشک همچنین دیگر موارد جسمانی عنوان شده درباره محمدرضا شجریان از جمله کاهش فشار خون و عفونت شدید در ناحیه بدن و کیسه صفرا، بستری بودن در بخش ICU، افت شدید پلاکت خون و سطح هوشیاری ۵ را تأیید کرد.

خبرنگار ما دقایقی پیش نیز با دکتر عباسی تماس گرفت که وی اتفاق جدید در این زمینه را تایید نکرد.

محمدرضا شجریان که سوم شهریور ماه پس از گذراندن حدود ۱۰ روز بستری شدن در بیمارستان جم، به منزل منتقل شده بود، عصر یکشنبه (۱۳ مهر ماه) بار دیگر به دلیل شرایط عمومی ناپایدار در بیمارستان بستری شد.

بازدید اپلیکیشن 11 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

رویای شیرین آکتوری ‌در ‌روزگار ‌کودکی رویای شیرین آکتوری ‌در ‌روزگار ‌کودکی
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، مرجان فاطمی | روح‌الله زمانی، پسر نوجوان فیلم سینمایی «خورشید» همین هفته‌ گذشته به عنوان بهترین بازیگر جوان جشنواره ونیز، معرفی شد؛ پسری از میان کودکان کار که هیچ تجربه‌ای در بازیگری نداشت و حالا توانست در کل دنیا هنرش را به نمایش بگذارد. از این دست…...
سرزمین سبز، قاتل خاطرات خانه سبز شد سرزمین سبز، قاتل خاطرات خانه سبز شد
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، مرجان فاطمی | شبکه نسیم چندروزی است بعد از پایان سریال «خانه سبز»، فصل دوم آن؛ یعنی «سرزمین سبز» را روی آنتن برده است؛ سریالی که بلافاصله بعد از پایان «خانه سبز» در سال ۷۷ تولید شد، اما تلویزیون آن را با وقفه‌ای ۱۰ ساله در اواسط…...
وضعیت نوید محمدزاده پس از ابتلا به کرونا وضعیت نوید محمدزاده پس از ابتلا به کرونا
فرهنگی
با ابتلای نوید محمدزاده به کرونا، فیلمبرداری فیلم «شب، داخلی، دیوار» مدتی متوقف خواهد بود. به گزارش روابط عمومی فیلم، در پی ابتلای نوید محمدزاده بازیگر نقش اول فیلم سینمایی «شب، داخلی، دیوار» به کارگردانی وحید جلیلوند، فیلمبرداری این پروژه به مدت چند روز متوقف شد. حال عمومی این بازیگر…...

پاسخ دهید