خبر خوب سایت بلژیکی درباره علیرضا بیرانوند

ورزشی
خبر خوب سایت بلژیکی درباره علیرضا بیرانوند

با وجود شایعات علیرضا خیلی زود می‌تواند به میادین بازگردد.

سایت « فوتبال نیوز» بلژیک خبر داد آنتورپ منتظر بازی برگشت پنجشنبه در لیگ اروپا است تا بتواند ماموریت شبه محال خود مقابل گلاسکو رنجرز را تکمیل کند. آنتورپ در بازی رفت با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و اکنون در بازی برگشت کار سختی دارد. سرمربی آنتورپ در این بازی به غیر از نتیجه مشکل دروازه بانی دارد.

علیرضا بیرانوند بار دیگر نتوانست رضایت بخش عمل کند و دوباره در بازی اخیر مصدوم شد. احتمال دارد این دروازه بان چند هفته از میادین دور باشد. تنها گزینه روی میز سرمربی آنتورپ دی وولف است. اما این دروازه بان ۲۳ ساله در بازی با بروژ در جام حذفی نتوانست عملکرد قابل قبولی را داشته باشد.

خبر خوب این است بوتز دروازه بان اول آنتورپ روز گذشته اولین تمرینش را انجام داد ولی حضور در بازی پنجشنبه برای او خیلی زود است. با بازگشت بوتز مشکل دروازه بانی آنتورپ به پایان می رسد. اما مشکل اصلی اکنون بازی پنجشنبه مقابل گلاسکورنجرز است. هنوز نوع مصدومیت بیرانوند مشخص نیست ولی طبق اطلاعاتی که به ما رسید مصدومیت بیرانوند جدی نیست و روز به روز ارزیابی می شود تا چهارشنبه تصمیم گرفته شود که او می تواند به همراه تیم به اسکاتلند برود یانه. در صورت نرسیدن بیرانوند برای این بازی وولف از ابتدا در ترکیب آنتورپ قرار می گیرد.

بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 5

اخبار مرتبط

خلاصه بازی پرسپولیس-پیکان؛ سومین برد ناپلئونی خلاصه بازی پرسپولیس-پیکان؛ سومین برد ناپلئونی
ورزشی
پرسپولیس امروز یک پیروزی حداقلی دیگر مقابل پیکان به دست آورد و به رده دوم جدول صعود کرد. خلاصه این بازی را ببینید....
شایعه عجیب؛ مالک و مدیران شهرخودرو بازداشت شدند شایعه عجیب؛ مالک و مدیران شهرخودرو بازداشت شدند
ورزشی
در حالی که از ماه های گذشته جمعی که خود را مال باختگان شهر خودرو می نامیدند هر بار مقابل این شرکت یا محل دفتر باشگاه شهر خودرو و حتی چند باری مقابل فدراسیون فوتبال و ورزشگاه محل برگزاری بازی های شهر خودرو تجمع می کردند، خبر رسیده این بار…...
پورحیدری؛ مثل ‌شنکلی لیورپول و فرگوسن منچستر پورحیدری؛ مثل ‌شنکلی لیورپول و فرگوسن منچستر
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح، آرش خوشخو | به عنوان یک پرسپولیسی وقتی به سرخ‌های پایتخت فکر می‌کنم، این چهره علی پروین است که جلوتر از همایون بهزادی و حسین کلانی و ابراهیم آشتیانی جلوی چشمانم تداعی می‌شود. به‌خاطر ۴۷ سال زندگی در بطن پرسپولیس. و وقتی که به استقلال فکر می‌کنم،…...

پاسخ دهید